5.ua

Розвідка встановила особи кількох кадрових військових РФ, які воюють на Донбасі

Російський офіцер Канаплянік оскаржував своє відрядження на виконання бойових завдань в Україні в судовому порядку, проте суд йому відмовив

Головне управління розвідки Міністерства оборони України встановило особи двох російських кадрових військовослужбовців, які виконують бойові завдання на Донбасі: майор Іскуженов Руслан Тулігенович та підполковник Канаплянік Костянтин Андрійович. Обидва офіцери до прибуття в Донецьк несли службу у 18-ій окремій мотострілецькій бригаді в Грозному, передає прес-служба ГУР Міноборони.

Відзначається, що майор Іскуженов в Україні бере участь у військових діях проти ЗСУ в складі горлівського підрозділу (1 мотострілецький батальон 3-ї окремої мотострілецької бригади 1 АК) на посаді начальника заступника штабу. В Україні Іскуженов використовує документи, видані на прізвище Успанов. 

gur.mil.gov.ua

Історія підполковника Канапляніка відрізняється тим, що російський офіцер оскаржував своє відрядження на виконання бойових завдань в Україні в судовому порядку. Проте рішенням Грозненського гарнізонного суду від 24 червня 2015 року Канапляніку було відмовлено. В подальшому він вступив на посаду старшого офіцера 2-го управління 12-го командування резерву Південного ВО Збройних сил Російської Федерації в Новочеркаську, яке потім отримало наказ про відрядження до України.

Крім того, розвідка повідомляє про низку інших російських офіцерів, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України:  генерал-майор С. Кузовлєв (командувач 20-ї Воронезької армії), генерал-майор О. Цеков (отримав чергове підвищення військового звання за участь в збройній агресії Росії на Донбасі).

Також, за даними ГУР, 18-та окрема мотострілецька бригада, двоє офіцерів якої наразі воюють в Донецькій області, регулярно залучається до контртерористичних операцій у Чечні й Дагестані. Офіцери та солдати цього підрозділу з 2014 року також постійно беруть участь у бойових діях на Сході України.

Нагадаємо, за даними розвідки троє військових РФ самовільно залишили місце служби - розуміють неминучість покарання за злочини на Донбасі.

Попередній матеріал
В Україні вшановують героїв Холодного Яру
Наступний матеріал
З початку року на Донеччині поліція затримала 19 бойовиків та майже 90 поплічників
Теги:
Loading...

Розвідники встановили офіцера ЗС РФ, який вивозить з України тіла убитих росіян

Розвідка встановила особу ще одного командира бойовиків - полковника ЗС РФ

Голова СБУ назвав кількість кадрових військових РФ, що нині воюють на Донбасі

Порошенко: На Донбасі 5 тисяч кадрових російських військових

РФ масово забирає кадрових російських військових з передової в зоні АТО - розвідка

5 канал - трансляція наживо