Гумконвой РФ 5.ua

Розвідка: окупаційні війська ЗС РФ "кришують" наркотрафік російської мафії

ГУР МО України виявило, що офіцери ЗС РФ займаються контрабандою зброї і наркотиків на Донбас

Головне управління розвідки МО України продовжує збирати факти участі військовослужбовців ЗС РФ у воєнних злочинах на тимчасово окупованих територіях сходу України, повідомляє сайт відомства.

Інформація щодо російських військовослужбовців, яких підозрюють у скоєнні воєнних злочинів на території України, регулярно передається українською стороною країнам-членам ЄС та НАТО, у тому числі з метою розширення санкційного списку.

Сьогодні розвідники повідомили про викриття групи офіцерів ЗС РФ, які перебувають на посадах в автомобільній службі штабу "2-го армійського корпусу" Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ. Вони безпосередньо супроводжують перевезення озброєння, боєприпасів і бойових вибухових речовин через неконтрольовану ділянку російсько-українського кордону:

начальник автомобільної служби майор ЗС РФ Кунаккужин Ільяс Шагідулович (Кунаккужин Ильяс Шагидулович), 1980 року народження, який для незаконного перетину російсько-українського кордону використовує паспорт громадянина РФ 8005 №913472. До направлення до складу окупаційних військ на території України майор Кунаккуджин проходив службу у місті Чебаркуль Челябінської області, випускник Челябінського військового автомобільного інституту 2003 р.;

gur.mil.gov.ua

заступник начальника автомобільної служби майор ЗС РФ Шутов Сергій Олександрович (Шутов Сергей Александрович), який для незаконного перетину російсько-українського кордону використовує паспорт громадянина РФ 0102 №971555;

старший офіцер автомобільної служби капітан Путілов Микола Андрійович (Путилов Николай Андреевич), який для незаконного перетину російсько-українського кордону використовує паспорт громадянина РФ 0508 №484425.

Розвідка виявила, що ці офіцери путінської армії безпосередньо причетні до контрабанди зброї з тимчасово окупованих територій сходу України до Росії для потреб одного з організованих злочинних угруповань міста Челябінськ та постачання наркотичних речовин у зворотному напрямку, з території Росії в Україну.

Як повідомляв 5.ua, на Донеччині російські військові пропонують в'язням амністію та гроші за участь у боях.

Попередній матеріал
НБУ знижує облікову ставку до 19%
Наступний матеріал
Влада Києва пішла на поступки власникам кіосків з алкоголем
Теги:
Loading...
У передмісті Дніпропетровська знайшли 11 гранатометів

У передмісті Дніпропетровська знайшли 11 гранатометів

Бойовики зі 120-мм мінометів обстріляли Щастя і Троїцьке – Луганська ОДА

Бойовики зі 120-мм мінометів обстріляли Щастя і Троїцьке – Луганська ОДА

Окупанти планують активізувати бойові дії напередодні 9 травня - ГУР

Окупанти планують активізувати бойові дії напередодні 9 травня - ГУР

В Первомайську вибухнули російські боєприпаси - загинуло шестеро окупантів

В Первомайську вибухнули російські боєприпаси - загинуло шестеро окупантів