5 канал

Україна у ТКГ ініціювала розведення сил під Станицею Луганською – коли чекати

  Це відбудеться вже наступного понеділка в разі дотримання окупантами режиму тиші

  На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську українські дипломати запропонували переформатувати політичну підгрупу та розвести військову техніку біля Станиці Луганської з 26 листопада. Про таке повідомила за результатами засідання ТКГ віце-спікер ВР, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Україна запропонувала переформатувати політичну групу і почати це переформатування із саморозпуску всіх так званих інституцій і "установ республік" в ОРДЛО. Україна також ініціювала розведення військової техніки по Ст. Луганській на 26 листопада, в разі виконання безпекових передумов і дотримання режиму тиші", – зазначила Геращенко.

  Також вітчизняні дипломати висловили протест проведенню псевдовиборів в ОРДЛО, організованих РФ.

  "Україна вимагає негайного розпуску псевдоустанов. Українська сторона на засіданні всіх робочих груп, а також на ТКГ, зробила заяви про незаконність, нелегітимність так званих виборів, невизнання їх міжнародним співтовариством, невідповідність їх букві і духу Мінських угод, нікчемність їх результатів", – наголосила представник України.

  За її словами, підтримка Росією цих псевдовиборів відкидає Мінський процес "далеко назад", ставить під загрозу мирні переговори і дискредитує їх.

  Попередній матеріал
  "Ще один ГРУшник": The Insider і Bellingcat встановили ключового організатора невдалого перевороту в Чорногорії
  Наступний матеріал
  Є три варіанти: де саме збудують новий сучасний український аеропорт
  Loading...