Бренд цифрової держави – "Дія"
Бренд цифрової держави – "Дія" ain.ua

Україна стала першою країною в світі, де е-паспорт прирівняли до фізичного – Федоров

  Читайте по-русски
  Віднині використовувати електронний документ можна у будь-яких ситуаціях

  Україна стала першою країною в світі, де електронні паспорти отримали таку саму юридичну силу, як і фізичні. Про таке написав у власному Telegram-каналі віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  "Законопроєкт про цифрові паспорти ухвалено. За – 302 голоси. Вітаю українців з історичною подією. Ми – перша країна, де електронні паспорти мають таку саму юридичну силу, як їхні фізичні аналоги. Ми створили світовий кейс для розбудови цифрової держави", – повідомив міністр.

  За словами Федорова, віднині використовувати цифрові паспорти можна нарівні з паперовими в усіх необхідних ситуаціях, зокрема при відкритті банківського рахунку онлайн, касових операціях у банку, під час подорожей потягом чи літаком всередині країни, заселення в готель, отримання посилок на пошті, підтвердження віку в супермаркеті тощо. При цьому, пред'являти паперовий аналог не потрібно. 

  "Це інноваційний крок не лише для нашої країни, а й для всього світу", – запевнив віцепрем'єр-міністр.

  Він також додав, що вже з 23 серпня цьогоріч біометричний закордонний паспорт або ID-карта в додатку "Дія" стануть цілковитим аналогом паперового або пластикового документів.

  Як відомо, 30 березня парламент підтримав у другому читанні та в цілому законопроєкт про безперешкодне використання електронного паспорта (№4355).

  Читайте також: Книжка проти ID-картки: як уряд пропонує поетапно змінити українські паспорти

  Попередній матеріал
  Посол повідомив подробиці нападу на українських підлітків в Австрії
  Наступний матеріал
  Німецькі підводні човни оснащені небезпечними російськими навігаційними приладами – Bild
  Loading...