фото tourdnepr.com

Україна розробляє новий зенітно-ракетний комплекс на заміну радянським "Шилці" та "Тунгусці"

  Запланована скорострільність нового ЗРК – близько 100 пострілів на хвилину

  ДП КБ "Південне", розміщене у Дніпрі, нарощує міжнародну військово-технічну співпрацю (ВТС) і спільно із закордонним партнером веде розробку в інтересах ЗС України нового зенітно-артилерійського комплексу ближнього радіуса дії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Як зазначається, нове озброєння має замінити радянські зенітні системи типу ЗСУ "Шилка" і ЗПРК "Тунгуска".

  Попередньо стало відомо, що до складу перспективного зенітно-артилерійського комплексу увійде розміщений на базі шасі колісного БТР типу БТР-4 35-мм зенітний арткомплекс від німецької Rheinmetall, а також пункт управління і ведення розвідки на шасі легкого бронетранспортера або бронеавтомобіля високої прохідності.

  У рамках проекту ДКБ "Південне" забезпечить інтеграцію всіх систем і забезпечення систем наведення і управління вогнем нового озброєння.

  Передбачається, що планова скорострільність нового ЗРК – близько 100 пострілів на хвилину, що дасть змогу успішно боротися з вертольотами, літаками, що низько летять, і безпілотниками. Також бойова машина зможе застосовуватися проти наземних цілей, для придушення живої сили і знищення легкої бронетехніки.

  Зазначимо, що ДКБ "Південне" – відомий у світі український розробник ракетної техніки, зокрема реактивного ракетного озброєння.

  Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Україна поновлює ракетні розробки для повернення лідерства на ринку.

  Попередній матеріал
  У цілях державної безпеки: в Естонії пропонують заборонити пропагандистські телеканали РФ
  Наступний матеріал
  "Динамо" програло найважливіший домашній матч Ліги чемпіонів

  На позиціях українських бійців запрацював новий дистанційний кулемет "Тур" – відео

  Муженко повідомив, якого озброєння найбільше потребують ЗСУ

  Новітнє озброєння та передові розробки – фоторепортаж з виставки "Зброя та безпека-2016"

  Турчинов: Україна поновлює ракетні розробки для повернення лідерства на ринку