kp.ua

Турчинов: Україна поновлює ракетні розробки для повернення лідерства на ринку

  Нещодавно відбулися успішні запуски ракет українського виробництва

  Україна відновлює присутність на ринках озброєнь та повертає раніше втрачені позиції. Крім того, розвиток оборонпрому стимулює економіку країни до зростання. Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає прес-служба структури.

  "В економіці і в політиці повинен бути чіткий пріоритет - пріоритет захисту та оборони нашої країни. Це мають розуміти і в парламенті", - зазначив він. Турчинов додав: "Потрібно озброюватися так, щоб не було необхідності переозброюватися, щоб наша зброя нічим не поступалося кращим світовим зразкам".

  Одним із найважливіших рішень, за словами Турчинова, є відновлення ракетного щита України. "Реалізація ракетної програми - шлях до забезпечення надійного захисту нашої країни. У роботі - дуже перспективні розробки, які дозволять повернути Україні втрачене лідерство на ринку ракетних технологій", - повідомив секретар РНБО.

  За його словами, нещодавно відбулися успішні пуски ракет українського виробництва, які за своїми характеристиками значно перевершують російські аналоги.

  Водночас, у відомстві зауважили, що конкуренція на зовнішніх ринках озброєнь і надійний захист України неможливі без масштабних інвестицій у технічне переозброєння виробництва.

  Нагадаємо, напередодні Президент Петро Порошенко повідомив, що на фінансування оборонного сектору планується витратити понад 130 мільйонів.

  Як повідомлялося, 26 серпня Україна випробувала нову тактичну ракету.

  Попередній матеріал
  Мінсоцполітики: за дорогі покупки і квартири не позбавлятимуть субсидій
  Наступний матеріал
  Кабмін затвердив стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду до 2020 року

  Порошенко: на фінансування оборонного сектору планується витратити понад 130 мільйонів

  До Дня танкістів "Укроборонпром" продемонстрував зразок нового бойового модуля "Вій"

  Україна і США підписали концепцію двостороннього партнерства у сфері оборони

  Україна випробувала нову тактичну ракету – Бірюков