facebook.com/oleksandr.turchynov

Новітнє озброєння та передові розробки – фоторепортаж з виставки "Зброя та безпека-2016"

Сьогодні, 11 жовтня, у Києві відкрилася міжнародна виставка "Зброя та безпека-2016"

Міжнародна виставка проходитиме 11-14 жовтня у Києві. У цьому році на заході представлено понад 400 учасників з 13 країн світу.

"Сьогодні з Арсеном Аваковим та Степаном Полтораком відкрили виставку "Зброя та безпека". Ця виставка – дуже важливий майданчик, де можна ознайомитись не тільки з досягненнями наших підприємств, а й з можливостями наших партнерів. Сподіваюсь на укладання багатьох нових контрактів між виробниками сучасної зброї і військової техніки, створення спільних та обговорення перспективних проектів", – написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Турчинов.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, перша публічна демонстрація безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом" відбулась на виставці "Зброя та безпека". "Фантом" – це дистанційно керований мінібронетранспортер. Денний та нічний комплекси прицілювання дозволятимуть вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км.

Крім того, словацька компанія Grand Power s.r.o. та державне підприємство "Укроборонсервіс", яке входить до складу державного концерну "Укроборонпром", підписали угоду про співпрацю у виробництві вогнепальної зброї.

Попередній матеріал
Україна планує попросити дострокову відставку президента ПАРЄ через прихильність до Кремля
Наступний матеріал
Геннадій Зубко: Наскільки безпечними є вітчизняні школи

Україна і Словаччина спільно випускатимуть вогнепальну зброю

"Воїн майбутнього": "Укроборонпром" презентував новітню розробку