Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Україна попросила керівництво Бундестагу посприяти звільненню полонених Кремля

  У ході зустрічі, було обговорено хід імплементації Мінських домовленостей і дієвість санкцій проти Росії

  Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе  закликала керівництво Бундестагу, аби вони посприяли звільненню українських бранців Кремля. Про це йшла мова на зустрічі Климпуш-Цинцадзе із заступником президента Бундестагу, заступником лідера Вільної демократичної партії ФРН Вольфаном Кубики, а також з головою комітету з прав людини і гуманітарної допомоги Гюде Йенсен і членом комітету з питань економіки та енергетики німецького Бундестагу Іоганном Заатгофом, повідомляє "Урядовий портал".

  "Іванна Климпуш-Цинцадзе попросила керівництво Бундестагу сприяти звільненню українських бранців Кремля", – зазначено в повідомленні.

  У ході зустрічі, було обговорено хід імплементації Мінських домовленостей і дієвість санкцій проти Росії. Климпуш-Цинцадзе зазначила, що Україна дуже відповідально ставиться до імплементації Мінських угод і чекає зустрічних кроків з боку Російської Федерації.

  Як повідомляв 5.UA, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка, стан здоров'я Сенцова катастрофічний.

  Попередній матеріал
  Денісова закликала ООН звернути увагу на екологічну катастрофу в окупованому Криму
  Наступний матеріал
  "Північний потік-2": Швеція блокуватиме будівництво

  Повне ігнорування: Москва відмовилася забирати своїх громадян в обмін на українських бранців

  "Дякує всім": російські правозахисники оприлюднили новий лист від Сенцова

  Денісова має намір запросити єврокомісара на зустріч із Москальковою

  ЄС вкотре закликає РФ звільнити Сенцова

  Геращенко повідомила про погіршення здоров’я Сенцова та Балуха

  Геращенко розповіла, доки Кремль утримуватиме українських бранців