Тетяна Денісова

Денісова закликала ООН звернути увагу на екологічну катастрофу в окупованому Криму

  Денісова наголосила, що "окупаційна влада Криму приховує реальний рівень екологічної небезпеки, що змушує звернутися до міжнародного співтовариства"

  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала ООН звернути увагу на екологічну катастрофу в окупованому Росією Криму. Про це вона повідомала у Facebook.

  "Терміново звернулася до виконавчого директора Програми ООН з навколишнього середовища Еріка Солхейма і директора і регіонального представника Європейського офісу Програми ООН по навколишньому середовищу Яна Дусика. Закликала їх приєднатися до спільної боротьби за відновлення права жителів Кримського півострова на безпечне для життя і здоров'я довкілля", – зазначила Денісова.

  Вона наголосила, що надходять скарги на те, що всі металеві предмети, дахи будинків та у самих квартирах виник маслянистий наліт жовтуватого відтінку, а в повітрі відчувається запах кислоти, який заважає дихати. Денісова зауважила, що "окупаційна влада Криму приховує реальний рівень екологічної небезпеки, що змушує звернутися до міжнародного співтовариства".

  "Нині північ окупованого Криму близька до екологічної катастрофи. Через токсичні викиди страждають не тільки мешканці півострова, а й Херсонської області. Виникає загроза для країн Європи", – резюмувала вона.

  Як повідомляв 5.UA, українська розвідка з'ясувала, що причиною хімічних викидів на півночі окупованого РФ Криму стало влучання снарядів у технологічні ємності під час тренувань підрозділів збройних сил РФ.

  Попередній матеріал
  Нелегально перевозили мігрантів: у Греції засудили шістьох моряків-українців
  Наступний матеріал
  Україна попросила керівництво Бундестагу посприяти звільненню полонених Кремля

  Масова евакуація в окупованому Криму через завод Фірташа: подробиці та ймовірні причини катастрофи

  Від небезпечних викидів на заводі "Титан" постраждали діти на Херсонщині – ОДА

  "Хімічна атака" у Криму: загрози для життя населення Херсонської області немає

  "Хімічна атака" у Криму: місцева мешканка розповіла про евакуацію дітей з Армянська

  Хімічні викиди в Криму: завод "Титан" в Армянську закрили і евакуюють дітей

  "За два дні все згоріло": оприлюднені наслідки "хімічної атаки" у Криму