Фото Iryna Gerashchenko / Facebook

"Україна - не прохідний двір": Геращенко різко відповіла на нову інформацію про гастролерів з РФ

  За її словами, відповідну діяльність мають контролювати силовики, у тому числі СБУ

  Заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що продовжує отримувати повідомлення про "московських гастролерів", які спершу заробляли гроші на території анексованого Криму, а тепер прагнуть збирати концертні зали в Україні. Про це вона написала на сторінці у Facebook.

  Геращенко наголосила, що готова "максимально докласти зусиль, аби кожному порушнику українського кордону заборонили в'їзд в Україну".

  "Вже направила листа на ім'я прем'єра з проханням створити міжвідомчу групу з силовиків і профільних міністерств, яка зобов'язана моніторити гастрольну діяльність і іншу активність тих, хто не гребує виступати, "спостерігати", інвестувати, в окупованому Криму і на Донбасі. Ці гастролери мають негайно включатися в чорний список СБУ і прикордонників, щоб до них застосовувалася відповідальність за українським законом (кримінальна, адміністративна)", – зазначила заступник голови ВР.

  Вона також зазначила, що подумає над пропозицією збирати 0,5% від виступів російських гастролерів, "незалежно від імен і прізвищ" на підтримку української армії та переселенців.

  Дивіться також: Прикордонники ігнорують незаконний в'їзд російських гастролерів до України - Геращенко

  "Я всі сигнали про виступи тих, хто до того вишивав в окупованому Криму, передаю в СБУ і прикордонникам. Ось тільки-но отримала листа з обуренням, що в Харкові виступають актори серіалу "Свати"…, які до того виступали в окупованому Криму і щось там верзли проти територіальної цілісності України. Очевидно, це підстави для СБУ і прикордонників терміново вивчити матеріали щодо Ніколая Добриніна і Людмили Артем'євої і притягти їх до відповідальності за незаконний перетин кордону, якщо ці факти підтвердяться", – додала Геращенко.

  "Україна – не прохідний двір. Ми вимагаємо поваги до наших кордонів і територіальної цілісності від всіх, і вимагатимемо від наших силових структур у доступній формі донести це до порушників через заборону в'їзду в Україну", – наголосила вона.

  Нагадаємо, 6 жовтня ВР відмовилася обмежити гастролі російських артистів, які не засудили агресію Кремля.

  Попередній матеріал
  Українські телеканали у 1,5 разу збільшили трансляцію заборонених російських фільмів – інфографіка
  Наступний матеріал
  СБУ викрила столичного посадовця, що вимагав щомісячну "данину" у 100 тисяч гривень

  Геращенко: Прикордонники ігнорують незаконний в'їзд російських гастролерів до України

  ВР відмовилася обмежити гастролі російських артистів, які не засудили агресію Кремля

  Російський гурт "Нічні снайпери" їде з гастролями до анексованого Криму

  Російські співаки, яких не пускають на Захід, поїдуть гастролювати до Сирії