Ірина Геращенко 5.ua

Геращенко: Прикордонники ігнорують незаконний в'їзд російських гастролерів до України

У ДПСУ на запит Ірини Геращенко відповіли відпискою

Прикордонники ігнорують незаконний в'їзд російських артистів до України. Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, передає "5 канал".

Йдеться про тих співаків, які виступають в окупованому Криму, а потім їдуть на материкову частину країни, а також про артистів, які були спостерігачами так званих "праймеріз" бойовиків на окупованих територіях Донбасу.

За словами Геращенко, вона направила запит до Держприкордонслужби із проханням розібратися у цьому питанні. Вона стверджує, що у відомстві на це відповіли відпискою.

"Знаєте, те, що я отримала від Прикордонної служби, просто вражає. Насправді тому, що там сказано наступне: "У зв'язку з тим, що ви, пані Геращенко, та інші народні депутати не вказали дати народження цих "лабухів" або тих людей, які підозрюються в незаконному порушенні кордону України для участі в цих "праймеріз", і що ви не вказали імена цих "лабухів" латинською транскрипцією, ми не будемо перевіряти їх в базі даних", – повідомила заступник голови ВР.

Згодом Геращенко поширила повідомлення, дописавши: "Відразу після мого виступу мені зателефонував керівник ДПСУ Віктор Назаренко, поінформував, що ті, хто підготували відписку, понесуть відповідальність і, що більш важливо, розповів про конкретні кроки прикордонників по видворенню з країни і забороні в'їзду лабухам і артистам з білокам'яної, які дозволили собі вислови проти територіальної цілісності і суверенітету України, або ж незаконно відвідали Крим. При перетині кордону їх чекають сюрпризи. Я не називаю прізвищ, щоб це залишалося сюрпризом , а прикордонники будуть інформувати публічно про кожну заборону і видворення. Дякую прикордонникам за швидку реакцію на критику і чекаємо позитивних новин".

Нагадаємо, 6 жовтня ВР відмовилася обмежити гастролі російських артистів, які не засудили агресію Кремля.

Як відомо, 21 жовтня Наташі Корольовій заборонили в'їзд до України.

Попередній матеріал
СБУ викрила плани РФ з дестабілізації ситуації щонайменше в 10 регіонах України
Наступний матеріал
Податківці накрили нелегальну схему поставок Apple: вилучено техніки на 4 мільйони

ВР відмовилася обмежити гастролі російських артистів, які не засудили агресію Кремля

Наташі Корольовій заборонений в'їзд до України