Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

Укази від Зеленського: схвалив Національний план вакцинації та санкції щодо контрабандистів

  Читайте по-русски
  Підписані документи уводять у дію відповідні рішення РНБО

  Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції щодо контрабандистів. РНБО підтримала спеціальні обмеження на засіданні у п'ятницю, 2 квітня.

  Тоді персональні обмеження вирішили накласти на 10 людей, яких назвали причетними до контрабанди в Україні. Майно та активи фігурантів мають бути заблоковані. До санкційного списку потрапили і 79 компаній.

  У ЗМІ повідомляли, що 68 юридичних осіб – пов'язані із "топ-10 контрабандистів" щодо яких запровадили санкції. Решта 11 компаній – російські. Серед них держагентство "Росспівробітництво", філія якого є в Україні. Реалізовувати та моніторити ефективність нових обмежень доручили Кабміну, СБУ та Нацбанку.

  Крім того, президент затвердив Національний план вакцинації проти COVID-19, за яким більшість дорослого населення України мають щепити до кінця 2021 року. Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення РНБО.

  Протягом наступних семи днів уряд має  розробити та затвердити план вакцинації. Зокрема, визначити мінімальну кількість щеплень на місяць. Також мають знати чіткі терміни поставок препаратів, кажуть в Офісі президента. Для цього українське МЗС повинно активно співпрацювати з іноземними партнерами, аби Україна отримала сироватку найближчим часом.

  Нагадаємо, у п'ятницю Зеленський оголосив, що РНБО запроваджує санкції проти "топ-10 контрабандистів". Пізніше секретар РНБО Олексій Данілов озвучив список людей, які потрапили під санкції. Окрім того, після останнього засідання РНБО від виконання посадових обов'язків було відсторонено більше як 100 працівників Державної митної служби. Серед них і 17 керівників митниць і митних постів.

  Раніше голова МОЗ Максим Степанов повідомляв, що Міністерство охорони здоров'я України планує до кінця 2021 року вакцинувати від коронавірусу не менше як 60% дорослого населення. В Україні нині фіксують антирекорди за кількістю нових випадків коронавірусу. За добу позитивний тест отримують понад 20 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  В Йорданії викрили спробу державного перевороту
  Наступний матеріал
  Стало відоме ім'я армійця, який підірвався напередодні під Шумами
  Loading...