бронетехніка КрАЗ
бронетехніка КрАЗ flickr.com

У ЗСУ сформують логістичні бригади за стандартами НАТО

  Читайте по-русски
  Також розпочато створення підрозділу координації військових перевезень і транспортування у складі Командування логістики з набуттям спроможностей до кінця 2019 року

  У ЗСУ триває формування системи логістичного забезпечення за стандартами НАТО, зокрема до кінця 2020 року заплановано створення Командування Сил логістики як єдиної структури. Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

  Так, 26 березня, начальник Головного управління логістики – заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-майор Іван Гаврилюк повідомив на брифінгу, що до кінця квітня сформується саме Командування Сил логістики ЗСУ, а з початку травня воно прийме у підпорядкування тил та озброєння Збройних сил України.

  Також розпочато створення підрозділу координації військових перевезень та транспортування у складі Командування логістики з набуттям спроможностей до кінця 2019 року. Перехід Командування Сил логістики на штат єдиної військово-організаційної структури з повним підпорядкуванням тилу та озброєння Збройних сил планується до кінця 2020 року.

  З метою практичного відпрацювання питань створення трирівневої системи логістики, вже майже протягом року триває експеримент на базі оперативного командування "Захід" та повітряного командування "Захід", який завершиться у травні цього року.

  За поточними результатами експерименту розглядається можливість створення потужної системи логістичного забезпечення на оперативному рівні з відповідним складом підрозділів.

  Зокрема планується розгорнути окремі бригади логістики оперативних командувань, до складу яких увійдуть існуючі автомобільні батальйони, батальйони матеріального забезпечення та ремонтні частини оперативних командувань, які будуть спроможні розгорнути мобільні елементи у польових умовах в районах, наближених до військ та забезпечити своєчасне підвезення матеріальних засобів, ремонт озброєння та техніки

  Крім того, до складу бригад логістики планується ввести підрозділ, який матиме та розгортатиме декілька мобільних батальйонних автономних таборів з використанням сучасних модульних конструкцій, захищених спору, та комплекту польової інфраструктури для життєзабезпечення особового складу.

  Попередній матеріал
  На передовій окупанти розгортають командно-спостережні пункти з корегувальниками вогню артилерії
  Наступний матеріал
  Ведуча "Орла і решки" Жанна Бадоєва відмовилася від українського громадянства – відео
  Loading...

  Стало відомо, скільки Гриценко на посаді глави Міноборони списав і продав танків

  Розкрадання у ЗСУ протягом 2004-2017 років: засідання Тимчасової слідчої комісії ВР – відео

  Майже детективна історія: в Україні виявили зниклі ще 10 років тому російські ракети С-125 "Печора"

  Десантники 95-ї бригади тестують сучасне армійське спорядження – ФОТО

  Форсування водної перешкоди та рейдові дії: підготовка десантників 95-ї бригади – ФОТО

  Сюжет на "Росія-24": у ЗСУ підтвердили, що прапорщик переїхав на окупований Донбас