У Запоріжжі російську мову визнали регіональною

  Російська мова стала регіональною у Запоріжжі. Відповідне рішення після нетривалої дискусії ухвалили місцеві депутати. Аргументували це тим, що за переписом 11-ти річної давнини 10 відсотків мешканців Запоріжжя російську визнали рідною.

  Перед початком голосування біля будівлі міськради зібралося кілька сот пікетувальників: як прихильники російської - під прапорами Партії регіонів, так і противники запровадження регіональної під прапорами опозиційних сил. За правопорядком стежили там кілька-десят міліціянтів, то ж минулося без сутичок.

  Володимир Гунько, депутат Запорізької міської ради (фракція ПР): "На підставах даних  всеукраїнського перепису населення 2001 року про мовний склад населення, російська мова є регіональною мовою в місті Запоріжжі".

  Віталій Подлобников,  лідер запорізького осередку ВО "Свобода": "Ми не сприймаємо позицію як обласної Запорізької ради, так і міської ради, в якій є більшість Партії регіонів, і рішення яких спрямовані саме на підтримку цього закону. Ми вважаємо це зрадою українських інтересів, зрадою взагалі українців, зрадою України".

  Попередній матеріал
  Пожежа на фабриці в Індії: 31 людина загинула
  Наступний матеріал
  У Вінниці неповносправний тренер тренує дітей кік-боксингу [відео]
  Теги: