Олена Бондаренко 5.ua

У ВР з'явилась пропагандистка Бондаренко – нардепи запропонували викликати батюшку чи санепідемслужбу

Екс-регіоналка неодноразово виступала з антиукраїнськими промовами та відверто пропагувала "руський мир"

Колишня "регіоналка" Олена Бондаренко з'явилася у Верховній Раді. Її присутність збурила депутатів, зокрема, представників "Народного фронту". Так, Юрій Береза виступив з трибуни та порадив після її візиту освятити парламент.

Як стало відомо, депутати були вельми здивовані появою колеги, що неодноразово виступала з антиукраїнськими промовами та відверто пропагувала "руський мир". Більше того, фракція "Народний фронт" просила розцінювати свій емоційний виступ з трибуни як офіційне звернення до Служби безпеки України.

"В кулуарах Верховної Ради з'явилась яскравий пропагандист "руського мира" Олена Бондаренко. Ця "нечисть" обливає Україну брудом на всіх українських телеканалах. Я не знаю, що нам потрібно після цього робити у Верховній Раді: викликати санінспектора, щоб робити дезінфекцію чи викликати "батюшків", щоб освятили після цього", - заявив нардеп Юрій Береза.

"Я хочу, щоб голова СБУ прийняв мій виступ як офіційне звернення", – додав він.

"У мене до неї є особисті питання: ціла низка, тому що я зараз змінюю все те законодавство, яке приймала Олена Бондаренко. Вона була відвертою лобісткою кабельних операторів і включення туди російських телеканалів. На Донбасі та в Криму російські телеканали працювали завдяки Олені Бондаренко. Саме вони обробляли мізки громадян України, що живуть у цих регіонах, і які вірили, що "Правий сектор" буде їх розстрілювати. Війна, яка почалася на Донбасі та в Криму, - на прямій відповідальності Олени Бондаренко", – сказала народний депутат від "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

Натомість, сама Бондаренко пояснила, що прийшла до парламенту, щоб провести прес-конференцію щодо репресій щодо журналістів. За наявними даними, прийти до ВР екс-регіоналку запросив народний депутат Олександр Вілкул. З журналістами Бондаренко поводилася зверхньо та агресивно. Вона переконує, що жодна її цитата не підпадає під кримінальне переслідування чи дискредитує Україну.

Як повідомляється, після розмови із журналістами Олена Бондаренко свій брифінг так і не провела. Крім того, кулуари вона покидала на самоті, бо народні обранці не вийшли до неї з сесійної зали. 

Дивіться також: Дивна поведінка в залі та путівка за €136 тисяч: що робив Добкін за колоною у ВР

Попередній матеріал
Порошенко: В Україні достатньо газу та вугілля на зимовий період
Наступний матеріал
У Кременчуці прощалися із "завжди усміхненим" бійцем, в якого не витримало сердце

Дивна поведінка Добкіна-молодшого в Раді знову зацікавила журналістів (відео)

СБУ затримала пропагандистку, що закликала до створення "Сумської народної республіки"

У цілях державної безпеки: в Естонії пропонують заборонити пропагандистські телеканали РФ

СБУ затримала чоловіка, що пропагував входження Дніпропетровщини до Росії