Дмитро Добкін 5.ua

Дивна поведінка в залі та путівка за €136 тисяч: що робив Добкін за колоною у ВР

Кілька депутатів від фракції "Опоблок" полюбляють заходити за колону – туди, де не знімають камери, і щось вживати

Під час засідання парламенту у вівторок, 1 листопада, "опоблоківець" Дмитро Добкін приглядав собі туристичну путівку за 136 тисяч євро. Цей процес на камеру зафільмували журналісти. А вже сьогодні на роботу він не вийшов.

Крім того, колеги депутата помітили досить дивну його поведінку, яку дехто називає девіантною. Так, Добкін, відклавши листування з вибором турне, бере пляшку з водою та йде за колону. Після з'являється у залі знов, вже в іншому гуморі. Камери вже не вперше фіксують, як поводиться Добкін-молодший. Ще у в попередніх скликаннях це виглядало дивно.

"Я спитав у Михайла Марковича (Добкіна). Він каже, що Дмитро такий з дитинства. Це його типова поведінка. І вона досить схожа на поведінку Саакашвілі", – виправдовує колегу нардеп від Опоблоку Олександр Вілкул.

Деякі колеги Добкіна по фракції теж ходять за колону ходять, аби щось випити. Наголошують, що води, бо пити воду перед камерами недобре.

Натомість, депутати кажуть, що поведінка Добкіна-молодшого видається їм дивною.

"Я можу судити про певну форму девіантності , але чи є ця поведінка нормальною чи ненормальною, це не моя справа. Треба дуже добре знати цю людину", – каже голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"У нас є багато депутатів в залі поведінка яких мене хвилює, хотілось би щоб вона буде іншою. Але я не можу займатися медичною практикою", – додає народний депутат від БПП Ольга Богомолець.

Ще один депутат від президентської партії переконує, що бачив хворих з інтоксикацією, у тому числі – наркотичною. Однак у "швидкій" вже давно не працює.

Сам депутат, варто сказати, в парламенті не активний. Принаймні у законотворчості. До трибуни Добкін ніколи не виходив, жодного законопроекту не вніс, і ні з ким не дискутує.

Вже надвечір середи "дивний" нардеп прокоментував свою поведінку. Він каже, що наркотиків та алкоголю не вживав, однак має певні проблеми з нервами і готовий пройти психіатричну експертизу.

Більше про депутата від "Опоблоку" дивіться у сюжеті:

Анна Мірошниченко, Ян Доброносов, Юрій Усік, "5 канал"

Попередній матеріал
119 депутатів-мільйонерів отримували компенсацію на житло
Наступний матеріал
Російська влада переслідує чотирьох українських журналістів – правозахисник
Теги:
Loading...

119 депутатів-мільйонерів отримували компенсацію на житло

Айвазовська: Декларації оприлюднили не для того, щоб виборці депутатів "просили поділитися цими ресурсами"

Активіст назвав "найбідніших" по зарплатах депутатів

Депутати своєю роботою мають довести, що їм необхідно підвищувати зарплату – Вадатурський