http://informator.news/

СБУ затримала чоловіка, що пропагував входження Дніпропетровщини до Росії

Адміністратор однієї з радикальних інтернет-спільнот розповсюджував та репостив підготовлені спецслужбами РФ сепаратистські матеріали

Служба безпеки України затримала мешканця Дніпра, який за завданням російських спецслужб вів активну антиукраїнську пропаганду. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Як стало відомо, 47-річний адміністратор однієї з радикальних інтернет-спільнот розповсюджував та репостив підготовлені спецслужбами РФ сепаратистські матеріали, спрямовані на загострення суспільно-політичної обстановки в області, провокування масових акцій протесту, пропагував входження Дніпропетровської області до складу Російської Федерації.

Зазначається, що пропагандист "русского міра" інформував своїх кураторів про настрої серед населення та готовність до протестних акцій, пов’язаних із підвищенням тарифів на комунальні послуги. Також вивчав можливість організації проплачених російською стороною мітингів.

Силовики повідомили, що під час проведення обшуку у зловмисника вилучили телекомунікаційне обладнання з доказами злочинної діяльності. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. 

Як повідомлялося, напередодні силовики затримали екс-розвідника, що намагався вивезти до Росії держтаємницю у сфері оборони.

Попередній матеріал
"Воїн майбутнього": "Укроборонпром" презентував новітню розробку
Наступний матеріал
"Я не буду його супроводжувати": Олланд розповів, чому Путін відмовився їхати у Францію

Затримано екс-розвідника, що намагався вивезти до Росії держтаємницю у сфері оборони – СБУ