tzona.org

"Я не буду його супроводжувати": Олланд розповів, чому Путін відмовився їхати у Францію

  Президент Франції наголосив на необхідності чесного та відвертого діалогу з Росією про бомбардування у Сирії

  Стало відомо, що візит президента Росії Володимира Путіна до Парижа було відкладено через вимогу президента Франції Франсуа Олланда обговорити питання Сирії, повідомляє УНІАН.

  Як зазначається, про це Олланд заявив у Страсбурзі на осінній сесії ПАРЄ, відповідаючи на запитання народного депутата України Олексія Гончаренка щодо можливості не проводити зустріч з Путіним через його дії в Україні.

  "Він (Путін) дійсно мав бути у Парижі, взяти участь у церемонії відкриття центру (Російського культурного центру – 5.ua), і я розглядав можливість такого візиту лише тоді, коли в нас буде можливість обговорити проблему Сирії. Тільки Сирії. І я про це сказав президенту Путіну. Я йому сказав, що якщо він збирається прибути до Парижа, то я не буду його супроводжувати на цій церемонії, але я готовий продовжити діалог з питання Сирії. Він вирішив відкласти цей візит, але це не заважатиме нам використати інші можливості для такої дискусії, але він не прибуде до Парижа", – розповів президент Франції.

  Олланд переконаний, що російське вето резолюції Франції у Раді безпеки ООН "запобігло припиненню бомбардувань і проголошенню перемир'я" в Сирії.

  Президент Франції наголосив: "Жертви – це цивільне населення. Ті, хто живуть під бомбардуваннями, в них гинуть. І через це я вважаю, що необхідний діалог з Росією, але діалог повинен бути чесним та відвертим. Інакше він просто неможливий. Інакше це буде просто ілюзією. Я готовий у будь-який момент зустрітися з Путіним".

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що Путін відмовився їхати у Францію, переговорів Нормандської четвірки не буде.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала чоловіка, що пропагував входження Дніпропетровщини до Росії
  Наступний матеріал
  "Я цього не боюся": на заняття до Вінницького військкомату записалася відважна дівчина

  Путін відмовився їхати у Францію, переговорів Нормандської четвірки не буде – ЗМІ

  Україна не давала згоди на зустріч лідерів "Нормандської четвірки" – ЗМІ

  Франція хоче міжнародного розслідування військових злочинів у Сирії

  Дії Путіна у Сирії треба розслідувати на предмет військового злочину – Керрі