5.ua

У ВР з'явився новий законопроект щодо лікування засуджених за кордоном [відео]

  Новий законопроект щодо лікування засуджених за кордоном з'явився у парламенті. Опозиціонери за ніч розробили абсолютно новий документ. Врахували всі обговорені раніше зауваження, що не викликали заперечень в обох сторін. 

  Проект, зокрема, передбачає можливість звільнення ув`язнених після лікування за кордоном і зарахування періоду оздоровлення до терміну відбування покарання. Якщо ж засуджений без поважних причин не розпочав або припинив лікування, суд може направити його назад до в`язниці. Платити за лікування мають або самі засуджені, або їх родичі. Під дію законопроекту не підпадають в`язні, які скоїли важкі злочини. Регіонали попросили перерви, щоб ознайомитися з документом. У ці хвилини група, яку створили у парламенті саме для розробки такого документа, має відновити роботу. Єдине, у чому депутати таки дійшли згоди: хочуть створити єдиний законопроект, що дозволить Юлії Тимошенко виїхати на лікування до Німеччини. 

  Андрій Кожем`якін, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Ми пропонуємо в нашому законопроекті зміни до кримінально-процесуального кодексу, а також до кримінально-виконавчого кодексу України".

  Віталій Журавський, народний депутат, Партія Регіонів: "Скільки аркушів документа"?

  Андрій Кожем`якін, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Тут на трьох аркушах".

  Віталій Журавський, народний депутат, Партія Регіонів: "Я пропоную документ не приносити на слухання, документ вивчають, Треба взять по одному варіанті і кожному із членів групи подивитися".

  Попередній матеріал
  Біля кас НСК «Олімпійський» кілометрові черги [відео]
  Наступний матеріал
  Заарештованих активістів «Грінпіс» доправили до Петербурга
  Теги:
  Loading...