5.ua

Біля кас НСК «Олімпійський» кілометрові черги [відео]

  Кілька тисяч людей вишикувалися у черзі до кас НСК «Олімпійський», там розпочався продаж останніх квитків на матч «Україна-Франція».

  Дві каси працюють за принципом «живої черги», на двох інших шикуються за списками, які склали ще напередодні. Більшість фанів прийшли до стадіону о шостій ранку, є і такі, що стоять за квитками ще звечора. За правилами один уболівальник може купити не більше чотирьох квитків. Однак, їх усе одно вистачить лише на половину охочих. У продаж надійшло лише три тисячі квитків. Ще тридцять тисяч реалізували через Інтернет.

  Перший уболівальник: «Не, выбора практически нету, нечего выбрать. Там есть списки, можно глянуть но нормального в пинципе нету»

  Другий уболівальник: «Я вважаю це знущанням над людьми. Стоїть черга кілометрова, ми хочемо підтримати нашу Україну, нам не дають можливостей, тому що працює 4 каси з восьми».

  Олег Шкреба, гендиректор компанії-комерційного партнера матчу: «Во время проведения таких турниров ФИФА и УЕФА не практикует вообще так называемые публичные продажи. Мы обьявили с самого начала, что какая-то часть билетов будет направлена для публичных продаж, что собственно мы и делаем».

  Попередній матеріал
  Потужний шторм пронісся над Хорватією
  Наступний матеріал
  У ВР з'явився новий законопроект щодо лікування засуджених за кордоном [відео]
  Теги:
  Loading...