У Вінниці стартувала акція "Подаруй другові комп`ютер" [відео]

  Подарувати комп`ютер другу агітують у Вінниці. Там закликають віддати стару техніку або ж комплектуючі людям з обмеженими фізичними можливостями. Перед тим, як передати інвалідові комп`ютер, фахівець його ремонтує та модернізує. Завдяки цій акції вже 10-ро людей отримали такі дарунки.

  У тридцятисемирічного вінничанина Володимира Ніколайчука вражені м`язи - пересувається за допомогою інвалідного візка. Через те, що його помешкання на третьому поверсі, а ліфта немає - більшість часу проводить вдома. Досі його комунакаційними засобами були лише телефон і телевізор. Тепер у нього є й комп`ютер.

  Володимир Ніколайчук, отримав комп`ютер: "Можна християнські диски слухати, християнські диски, музику слухати, в інтернеті з друзями общатися, ще тільки відеокамеру придбати і буде то, шо нада".

  Акцію "Подаруй другові комп`ютер" зініцювали тамтешня організація людей на візку та благодійний фонд. Техніку зазвичай привозять до офісу самі дарувальники, каже організатор заходу. Бували й такі випадки, коли комп`ютер привезли разом із столом.

  Олена Кирилюк, керівник молодіжної програми "Подільська громада": "Наше суспільство все ж таки більше любить дарувати, ніж отримувати. того, що очі, коли людина віддає - ми там, буває, даємо їм блокнотик чи ручку, хоча б якусь подяку - вони зазвичай кажуть, що ні, не треба, нам дуже приємно робити подарунки".

  Тут застарілі комп`ютери розкурочують, встановлюють сучасне обладнання. Пізніше його, вже оновленим, відвозять нужденному інвалідові.

  Раїса Панасюк, голова Вінницької молодіжної громадської організації людей з обмеженими фізичними можливостями "Гармонія": "Ми надаємо комп`ютери для людей, котрі їх планують використовувати в навчанні, в працевлаштуванні, а також для спілкування. Тому що у багатьох людей немає можливості придбати собі комп`ютерну техніку".

  10 інвалідів вже отримали комп`ютери. Благодійну акцію продовжуватимуть, адже такого засобу зв`язку потребують ще три тисячі інвалідів області.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, 5 канал

  Попередній матеріал
  Брейвік наполягає на своєму здоровому глузді і осудності
  Наступний матеріал
  Німеччина: невідомий зачинився у будинку та обстрілює поліцію
  Теги: