У церкві на Аскольдовій могилі відспівали тіло Юрія Покальчука

  В останню путь провели Юрія Покальчука. Його відспівали у греко-католицькій церкві на Аскольдовій могилі і поховали на Байковому кладовищі. Попрощатися з Письменником прийшло кількасот людей.

  Юрій Покальчук помер напередоні вночі. Він тяжко  хворів. Останні 2 місяці пролежав в онкологічній лікарні. 

  Він є автором майже двох десятків книжок, написав понад 600 статей у періодиці. Письменник володів  більш ніж десятьма мовами. У його перекладі читачі побачили українською мовою твори Хемінгуея, Кортасара, Борхеса, Амаду,  Кіплінга, Рембо та Селдніждєера. 

  Значна частина життя Юрія Покальчука була пов’язана з телебаченням. Письменник працював на "1+1", був членом Нацради з питань телебачення та ріодмовлення. Попри тяжку хворобу, письменник мав великі плани і хотів влаштувати у Львові на форумі видавців свою нову книжку "Анатомія гріха".

  Ірен Роздобудько, письменниця: "Думаю, що він зараз сидить десь в Індонезії, серед класних таких мулаток, які довкола нього танцюють, він сидить у вінку, він співає своїх пісень, він завжди співатиме їх для нас, бо є пам`ять, є дружба, вона не вмирає".

  Сергій Пантюк, письменник: "Коли вже в серція твоїм ця людина лишається живою, веселою,то просто не хочеться про це думати. От зараз ти тіло проводиш, а дух він лишається і ти можеш зустріти його в місті".

  Попередній матеріал
  Святослав Вакарчук складає депутатські повноваження
  Наступний матеріал
  У США хвилиною мовчання вшанували жертв терактів 11 вересня
  Теги:
  Loading...