Лікарня
Лікарня Фото КМДА

У Тернополі хворий на коронавірус скоїв самогубство на очах у медиків

Читайте по-русски
Працівник податкової перерізав собі сонну артерію, бо вважав, що заразив багато людей, кажуть медики

В Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги інспектор-ревізор податкової на очах у медиків перерізав собі сонну артерію: в чоловіка була тяжка двобічна пневмонія, але він хвилювався, що заразив багато людей. Про це повідомила ТСН.

Загиблий більш як два тижні боровся з коронавірусом – спочатку в себе вдома, а через 10 днів його доправили до лікарні з двобічною пневмонією.

За словами колег з податкової, все життя він був життєрадісною людиною.

"Скільки я його знав, а це більше шести років, я в житті ніколи не бачив людину в стані депресії, неадекватності", – сказав заступник керівника ГУ ДПС у Тернопільській області Сергій Бабій.

За словами медиків лікарні, суїцидальні настрої у пацієнта вони помітили одразу, але той відмовився від допомоги психолога.

"В бесіді завжди проскакували такі думки, що він має дуже тяжку форму "ковіду", він заразив дуже багато людей, що людина, яка от так вчинила, не має права на життя", – розповів директор Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

"Була проведена розмова з родичами і лікарем-психіатром щодо подальшої тактики, можливого переведення у психдиспансер, і о 19-й годині на очах у медичного персоналу він вчинив самогубство", – сказав він.

За словами медиків і колег загиблого, думки щодо того, що він заразив багато людей, були навіюванням, зумовленим постковідним синдромом – насправді в нього на роботі захворіла лише одна людина, а його рідні лишилися здорові.

Лікарі зауважили, що в чоловіка, який скоїв суїцид, були всі шанси вижити, адже він міг самостійно дихати, хоч половина легенів і була уражена пневмонією, йому треба було подолати постковідний синдром.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні від коронавірусу одужало понад 10 тисяч людей. Тенденція, за якої кількість тих, хто одужав, перевищує кількість захворілих, спостерігається вже місяць – від 3 січня.

Попередній матеріал
Ветеранку АТО "Фортуну" таки відпустили з СІЗО
Наступний матеріал
Блокування КПВВ на Донбасі: українська сторона надасть автобуси для перевезення людей
Loading...