Ветеран Том Мур
Ветеран Том Мур фото із соцмереж

Збирав гроші для боротьби з COVID-19: у Великій Британії помер 100-річний ветеран Том Мур

  Читайте по-русски
  Раніше у нього виявили коронавірус

  Помер 100-річний британець сер Том Мур, ветеран Другої світової війни, пише The Guardian.

  Торік навесні він зібрав 33 мільйони фунтів для лікарів Національної служби охорони здоров'я Великої Британії, які були на передовій боротьби з пандемією.

  "Останній рік життя нашого батька був просто чудовим. Він помолодшав і відчув те, про що міг тільки мріяти… Він був неймовірним батьком і дідусем, і вічно житиме в наших серцях", – заявили дочки Мура Ханна і Люсі.

  Королева Єлизавета II відправила сім'ї Мура лист зі співчуттями.

  31 січня Тома Мура ушпиталили з COVID-19 в лікарню Бедфорд. У нього почалися проблеми з диханням, до цього він кілька тижнів лікувався від пневмонії.

  Прем'єр-міністр країни Борис Джонсон назвав Томаса Мура національним натхненням та маяком надії у світі.

  "Капітан сер Том Мур був героєм у прямому сенсі цього слова. У темні дні Другої світової війни він боровся за свободу, а під час найглибшої кризи з часів цієї війни він об'єднав нас усіх, розрадив нас і став уособленням незламності. Він став не лише національним натхненням, а й маяком надії для всього світу. Подумки ми разом із його дочкою, сім'єю та спадком, який житиме ще довго після нього", – зауважив Борис Джонсон.

  17 липня 2020 року королева Єлизавета II посвятила його в лицарі, він двічі потрапив до книги рекордів Гіннеса і допоміг створити благодійну організацію.

  Томас Мур, який пересувався на ходунках, пройшов 100 кіл довкола свого двору за кілька тижнів до 100-річного ювілею. Усе заради допомоги медикам. Чоловік потрапив до Книги рекордів Гіннеса як людина, яка зібрала найбільше коштів на доброчинність за допомогою пішої прогулянки. Пожертви робили понад 650 тисяч людей із різних куточків світу.

  Нагадаємо, майже всі мешканці будинків для літніх людей в Англії отримали щеплення проти коронавірусу

  Попередній матеріал
  Легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині мешканці перекривали трасу з вимогою відновити пільговий тариф на електроенергію
  Loading...