Генпрокуратура
Генпрокуратура Фото НАБУ

У справі розкрадання коштів "КСГ Банку" розміром 386 млн грн проведено 13 обшуків – ГПУ

  Злочинці через підприємства з ознаками фіктивності незаконно знімали готівку з рахунків банку

  У четвер, 29 грудня 2016 року, під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6 СБУ спільно зі слідчими Печерського управління поліції у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом протиправного заволодіння грошовими коштами ПАТ "КСГ Банк" у сумі понад 386 млн грн, проведено одночасні обшуки по 13 адресах приміщень банку, за адресами посадових осіб банку та колишніх власників. Про таке йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

  Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили чорнову бухгалтерію, штампи та печатки суб'єктів господарської діяльності, що мають ознаки фіктивності, документи та носії з інформацією про роботу фіктивних підприємств, причетних до фінансових операцій з коштами банківської установи.

  "Як з'ясувалося, злочинна схема розкрадання коштів полягала в незаконному знятті готівки з рахунків банку із використанням підприємств з ознаками фіктивності, які здійснювали фінансові операції з перерахування грошових коштів на банківські рахунки клієнтів ПАТ "КСГ Банк". З цією метою зловмисниками було відкрито близько ста клієнтських рахунків, з яких в подальшому знято кошти трьома підставними особами за довіреностями", – йдеться в повідомленні. Досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 ККУ (шахрайство) триває.

  Попередній матеріал
  ГПУ скерувала до суду справу щодо 11 екс-депутатів ВР Криму, що сприяли окупації півострова
  Наступний матеріал
  Радбез ООН сьогодні збереться на закрите засідання для обговорення ситуації в Сирії
  Теги:
  Loading...