Революція Гідності
Революція Гідності 5 канал

У справах щодо подій Революції Гідності визнали винними 59 осіб – ГПУ

  Читайте по-русски
  У прокуратурі підрахували, що під час подій Євромайдану загалом постраждали майже 2,5 тис. людей

  59 людей визнали винними у справах щодо подій Революції Гідності. Про це повідомила Генеральна прокуратура України у відповідь на запит "Радіо Свобода".

  Загалом в межах розслідувань правоохоронцями було повідомлено про підозру 445 особам. З них: 48 високопосадовцям і 228 правоохоронцям, в тому числі 27 слідчим, 20 прокурорам та 23 суддям. До суду спрямували 195 обвинувальних актів щодо 298 осіб. Винними в злочинах у справах Майдану визнано 59 осіб, щодо 46 з них – ухвалено обвинувальні акти

  У відомстві розповіли, що за перші дев'ять місяців 2019 року Управління спецрозслідувань повідомило про підозру 14 людям, у тому числі високопосадовцям і керівникам правоохоронних органів. Щодо 11 людей досудове слідство було завершене і обвинувальні акти направлені до суду. За ці місяці судді оголосили один обвинувальний вирок.

  У ГПУ також зазначили, під час подій Революції гідності постраждали майже 2,5 тис. осіб, із них понад 1,7 тис. – це були цивільні, та більше 700 – правоохоронці. Загиблими вважаються 104 активісти та 17 правоохоронців.

  Нагадаємо, від Зеленського вимагають скликати позачергове засідання ВР, аби зберегти справи Майдану.

  Попередній матеріал
  У Києві підірвали відділення "Ощадбанку" і викрали 250 тис. грн
  Наступний матеріал
  Криміналізація в інформаційній сфері є загрозою для свободи слова – Вікторія Сюмар
  Loading...