Адвокат Ростислав Кравець
Адвокат Ростислав Кравець 5 канал

"У слідства немає нічого": адвокат про чергове перенесення розгляду справи генерала Павловського

Читайте по-русски
На думку сторони захисту, ДБР таким чином намагається продовжити терміни досудового розслідування

Розгляд справи бойового генерала Ігоря Павловського вкотре перенесли. Продовжать у середу. У залі суду разом з Ігорем Павловським були ще голова правління заводу "Кузня на Рибальському" Валерій Шандра та екскерівник департаменту Міноборони Роман Башинський.

Адвокати підозрюваних заявили, що про судове засідання їх сповістили за годину до його початку, тож ті не змогли ознайомитися з матеріалами справи. На думку сторони захисту, ДБР таким чином намагається продовжити терміни досудового розслідування.

"Слідчий попросив продовжити строки досудового розслідування, що вкотре підтверджує те, що в слідства немає нічого. Якщо у Вас щось є – передавайте до суду, ні вони просять постійно продовжити строки досудового розслідування, для того, щоб знайти хоч щось або щоб хтось з підозрюваних, яких вони змогли все ж таки під варту взяти, у чомусь зізналися, чого не скоювали", – наголосив адвокат Павловського Ростислав Кравець.

Щоб підтримати Павловського, під судом відбулась акція. Активісти вимагали справедливого рішення.

Як повідомляв 5.ua, адвокати голови правління заводу "Кузня на Рибальському" Валерія Шандри подали скаргу в ЄСПЛ через політичні переслідування, порушення прав підзахисного та застосування щодо нього тортур. До справи долучився колишній старший юрист ЄСПЛ Грегорі Туан діт Дюдон, європейський фахівець з прав людини. Він наголосив, що справа дуже хитка.

31 серпня суд продовжив арешт бойовому генералу та ексзаступнику міністра оборони Ігорю Павловському, а також голові правління заводу Валерію Шандрі до 28 вересня. Адвокати заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.

Як відомо, колишньому заступнику міністра оборони Ігорю Павловському, двом ексначальникам департаменту відомства, а також керівнику заводу "Кузня на Рибальському" Валерію Шандрі закидають постачання до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах.

Також повідомлялося, що трудовий колектив заводу "Кузня на Рибальському" неодноразово заявляв про те, що тиск силових органів спрямований на знищення унікального підприємства.

Водночас колишній командувач сил АТО Забродський заявив, що кримінальне провадження проти генерала Павловського – абсурд і суто політична справа.

Попередній матеріал
Засідання Верховної Ради – трансляція
Наступний матеріал
Вибори до Держдуми РФ: що відомо про фальсифікації і як коментує світова спільнота
Loading...