Військові мобільні госпіталі
Військові мобільні госпіталі Facebook / Операція об\'єднаних сил

У штабі ООС розповіли, як українська армія готується до протидії епідемії коронавірусу

  Читайте по-русски
  Cеред українських військових не виявлено жодного підтвердженого випадку інфікування коронавірусом

  Збройні сили України на Донбасі забезпечили 16 тисячами медичних масок, а також апаратами штучної вентиляції легень. Про це розповіли у штабі ООС.

  Також повідомили, що українським бійцям організували постачання захисного одягу, обладнання та засобів для дезінфекції, лікарських засобів, а також швидких лабораторних тестів для діагностики коронавірусу.

  Наразі в ЗСУ є чотири військові мобільні госпіталі, де до прийому хворих підготовлені ізолятори загальною місткістю до 200 ліжок.

  Крім того, у Маріуполі Донецької області, на випадок масового надходження інфікованих, додатково встановлять 35 ліжок в інфекційних боксах військового мобільного госпіталю.

  В штабі ООС додали, що для проведення інтенсивної терапії у військових мобільних госпіталях є 24 апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

  "У госпіталях кожні два тижні проводяться навчання по роботі в разі виявлення COVID-19. Тренування проходять усі, хто може бути причетним до транспортування, ізоляції, прийому та лікування хворих", – йдеться у повідомленні.

  Окрім того, на всіх шести контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ) у районі проведення ООС ведеться температурний скринінг осіб, що прибувають з тимчасово окупованої території України.

  В штабі зазначили, що серед українських військових наразі не виявлено жодного підтвердженого випадку інфікування коронавірусом.

  Нагадаємо, 18 березня перший лабораторно підтверджений випадок COVID-19 на Донеччині виявили в Маріуполі в 52-річного чоловіка, який повернувся з Єгипту.

  Попередній матеріал
  Вірусолог пояснила, чому в Італії висока смертність від коронавірусу
  Наступний матеріал
  В РНБО областям пропонують селити медиків у готелях і возити їх на роботу
  Loading...

  Вірусолог пояснила, чому в Італії висока смертність від коронавірусу

  В Житомирі зафіксували перший випадок зараження коронавірусом – міський голова

  В одному з міст Італії померлих від коронавірусу вивозять військові

  Для виявлення коронавірусу 11 лабораторій мають тести – Ляшко

  До Києва доправили 62 тисячі медичних масок – Кличко

  МОЗ має 4 сценарії, як боротися з коронавірусом в Україні – Ляшко