У Севастополі масово вбивають безпритульних собак

  У Севастополі по-звірячому розправляються з безпритульними собаками. Їх розстрілюють отрутою, що спричиняє болісну смерть - на очах у містян. Захисники тварин із заявами про масові вбивства вже звернулися до місцевих правоохоронців.

  За даними екологів, від початку року у Севастополі знищили до півсотні вуличних псів. Із дротиком у боці знайшли свого дворового собаку мешканці Балаклави. Ірина згадує - пес Мішка, улюбленець малюків та бабусь, помирав у муках.

  Ірина Калачова, мешканка Балаклави: "...Лежала собака, умирала. Дротик был у нее в боку. Дети подбежали, хотели этот дротик вырвать… Собака в течение часа еще умирала потом".

  Місцеві кажуть - щонайменше раз на місяць у Севастополі лунають постріли. Очевидці кажуть - стріляють усіх собак без розбору, на очах у людей. 

  Мешканці Севастополя: "Стрельбы постоянно. Это 8 утра, дети идут в школу, и они перед ними, не стесняясь. Дети бегут, вытаскивают - кровища, дротики рядом валяются, а если дети наколятся?"

  Мешканці Севастополя: "Ну, видела как там дохлого пса с горы спускали. Я говорю, куда вы? Они – приедет машина и заберет".

  Захисники тварин такий спосіб очистки міста від безпритульних собак називають убивством. Стверджують - у дротиках отрута, що спричиняє болісну смерть. 

  Наталя Морозова, голова благодійного фонду допомоги беспритульним тваринам: "Дротик попадает в собаку, происходит отравление ядом, предположительно «детелин», который вообще запрещено применять при эвтаназии животных. При попадании дротика в собаку, собака задыхается и в течение 5 минут она умирает в жутких муках".

  За офіційними даними, у Севастополі майже 20 тисяч безпритульних тварин. Щороку з міського бюджету на стерилізацію одного собаки виділяється по 334 гривні, загалом цьогоріч заклали на це понад півмільйона. Про те, що насправді відбувається на міських вулицях - чиновники не знають. 

  Валерій Саратов, голова Севастопольської МДА: "Если быть честным, я дальше этого не вникаю по причине того, что главы райадминистраций - уважаемые люди, которые отвечают за свои районы. Моя задача была - предусмотреть деньги в горбюджете, мы их предусмотрели".

  Стерилізацією вуличних тварин за бюджетні кошти нині в Севастополі займається приватна ветеринарна клініка. Однак спілкуватися із журналістами її керівник не побажав.   

  Володимир Аксьонов, лікар ветеринарної медицини: "Расстрелами никто не занимается. Только отлов и стерилизация. Ерундой не занимайтесь".

  Захисники тварин звернулися до Прокуратури та міліції із заявами про масові убивства собак. Знайдені у тілах дротики - віддали на експертизу. А міська влада пообіцяла перевірити, на що саме витрачаються бюджетні гроші.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Севастополь, 5 канал

  Попередній матеріал
  Рівень радіації довкола японської АЕС почав знижуватись
  Наступний матеріал
  Міжнародна спільнота не може домовитись про закриття повітряного простору над Лівією
  Теги:
  Loading...