hronika.info

У СБУ заявили про перевірку листування українського телеканалу з чиновниками "ДНР" – ЗМІ

  Раніше у мережі опублікували скандальне листування співробітниці МДБ "ДНР" та журналістів телеканалів

  Служба безпеки України перевірить оприлюднене в Інтернеті листування співробітниці так званого "міністерства державної безпеки "ДНР" Тетяни Єгорової з представниками українських телеканалів. Про це повідомляє "Детектор медіа" з посиланням на прес-службу СБУ.

  У СБУ наголосили, що будь-які коментарі щодо листування давати поки зарано, і відомство прокоментує ситуацію після перевірки листування.

  "Хочемо також нагадати, що Марія Столярова була видворена з нашої держави після того, як була викрита у співпраці з терористичними організаціями", – зазначили у прес-службі відомства.

  Водночас у СБУ зазначили, що поки не мають інформації для перевірки одного з керівників новинного продакшну медіагрупи "Інтер" Ігоря Шувалова. Як стало відомо, у січні та березні 2014 року СБУ двічі приймала і скасовувала рішення про заборону на в'їзд Ігорю Шувалову в Україну та його депортацію.

  Нагадаємо, напередодні журналіст телеканалу "Інтер" прокоментував листування бойовиків "ДНР" зі співробітниками каналів "Інтер" і "Донбас". 

  Як відомо, у мережі з'явилося листування російського журналіста Леоніда Муравйова, який у 2015 році намагався влаштуватися на роботу на "Інтер", але був депортований з України, та співробітниці "ДНР" Єгорової.

  Попередній матеріал
  Петиція про відставку прем'єр-міністра РФ Медведєва на брала понад 120 тисяч підписів
  Наступний матеріал
  Надвечір розпочинається Олімпіада у Ріо: план урочистих заходів
  Теги:
  Loading...

  "Дуже не хотілося, щоб це було правдою": журналіст прокоментував нові дані від "Миротворця"

  У Росії суд заборонив сайт "Миротворець"

  Валерія Лутковська: Я готова до діалогу з "Миротворцем" і готова надати їм консультації

  Посол США: Аваков і уряд повинні засудити публікацію списку "Миротворця"