Автомобілі з іноземними номерами
Автомобілі з іноземними номерами pohnews.org

У режимі "тимчасового ввезення": скільки авто "на єврономерах" перебувають в Україні незаконно – ДФС

  Основними імпортерами в січні-червні 2018 року було ввезено 35,5 тис. автомобілів, за які було сплачено 7 млрд грн митних платежів

  Майже 60 тисяч автівок з іноземною реєстрацією знаходяться на території країни з порушенням терміну перебування. Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби.

  "З початку 2018 року в Україну було завезено 146,8 тис. транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією в режимі "транзит", 465,9 тис. – у режимі "тимчасового ввезення". З авто, що завезені цього року в режимі "транзит", 57,9 тис. транспортних засобів із іноземною реєстрацією перебувають в Україні з порушенням терміну", – зазначено в повідомленні.

  Наразі відсутня статистика щодо автомобілів, які були ввезені в режимі "тимчасового ввезення", оскільки термін перебування їх ще не завершився. ДФС повідомляє, що основними імпортерами в січні-червні 2018 року було ввезено 35,5 тис. автомобілів, за які сплачено 7 млрд грн митних платежів.

  Як повідомляв 5.UA, урядовий квартал заполонили власники автомобілів із європейською реєстрацією. Мітингувальники поз'їжджалися з усієї України. Протестують проти свавілля поліції – "євробляхерів" у регіонах, начебто, усе частіше зупиняють патрульні без будь-яких на те причин.

  Попередній матеріал
  Як давній шанувальник: Сенцов написав листа лідерові гурту "Бумбокс" Хливнюку
  Наступний матеріал
  Посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію та нотаріальні довіреності: правоохоронці викрили виробництво фальшивих документів
  Loading...

  Заблоковано центр Києва: власники "євроблях" протестують

  В Україні розкрили нову схему ввезення автомобілів на єврономерах – ЗМІ

  "Інформаційний вечір": чи наважиться влада на непопулярні заходи щодо "євробляхерів" – відео

  Шкіряк пояснив, чого поліція хоче від ДФС та "євробляхерів"

  "Досить тримати поліцію на розтяжках": Шкіряк прокоментував образу поліцейського з боку блогера на мітингу "євробляхерів"

  Новий закон про "автоцивілку": чого чекати водіям – відео