поліція_Сєвєродонецьк
5.ua

У прифронтовому Сєвєродонецьку склали присягу патрульні поліцейські

Серед поліцейських – колишні шахтарі, юристи, викладачі, переселенці та учасники АТО

У прифронтовому Сєвєродонецьку на Луганщині склали присягу на вірність народові України патрульні поліцейські, повідомляє УНН.

Усього присягнули 147 інспекторів із 360 анонсованих. З півтори тисячі кандидатів, які виявили бажання взяти участь у системі правоохоронних органів на Луганщині, конкурсний відбір пройшли лише близько 200 претендентів. Однак третина з них відсіялася під час навчання. 

У заході взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, представники обласної влади та поліції.

"Вітаю Сєвєродонецьк, вітаю Лисичанськ, Рубіжне, тому що цей загін невеликий, потім він буде рости, ми будемо робити ще один набір", – наголосив Аваков.

Він також пояснив: "У нас недобір є скрізь. Не тільки тут. У нас є недобір у Києві, Харкові, Запоріжжі. Навіть там, де конкурс 1 до 20 йшов. Ми дуже високо підняли стандарти і це працює. Тому що відтік поліцейських, після того як вони пропрацювали кілька місяців, дуже маленький. І це дуже правильно. Ми хочемо утримати якість. Тому запрошуємо, і я думаю, що в найближчий місяць ми зможемо оголосити новий набір".

Інспектор патрульної поліції Сергій Борисевич розповів: "Я приймав присягу і зобов'язався, ще під час строкової служби, "захищати суверенітет та територіальну цілісність України". Тому я і пішов. У мене совість не дозволяла сидіти вдома".

Отже вже сьогодні ввечері 24 екіпажі патрулюватимуть Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. У її поліцейських луганської команди колишні шахтарі, юристи, викладачі, переселенці та учасники АТО.

Як повідомляв 5.ua, 14 травня 2016 року в Краматорську Президент запустив нову патрульну поліцію. Першочерговим пріоритетом для України має стати відновлення Донбасу. 

Попередній матеріал
Геннадій Зубко: Невже ви думаєте, що Україна втратить шанс провести Євробачення?
Наступний матеріал
П'яний водій спричинив смертельне ДТП у Києві

Завтра у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному розпочне роботу патрульна поліція

У Кривому Розі 474 патрульні поліцейські склали присягу

У Сумах склала присягу патрульна поліція

Присяга нової патрульної поліції Кіровограда: найцікавіше

В Україні запрацювала річкова патрульна поліція - Аваков

Начальник департаменту патрульної поліції щодо ДТП на пішохідному переході: винуватці будуть покарані