Facebook / Петро Порошенко

У Краматорську Президент запустив нову патрульну поліцію (оновлено)

Першочерговим пріоритетом для України має стати відновлення Донбасу

Сьогодні, 14 травня, відбулася урочиста церемонія складання присяги особовим складом патрульної поліції. У заході брав участь і Президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу".

Глава держави наголосив - це 25 місто, де відкривається патрульна поліція. 17% патрульних поліцейських – жінки.

Петро Порошенко наголосив, що 14  патрульних поліцейських учасники бойових дій, які ризикуючи власним життям, захищали Україну від російської агресії. "Впевнений, що якби нам таку якість правоохоронних органів на Донбасі два роки тому – у зародку б придушили так звану "русскую весну", на відміну від тих зрадників, які здавали бойовикам відділки міліції, рідні міста та свої душі", - підкреслив Президент.

Крім того, Президент зазначив, що першочерговим пріоритетом для України має стати відновлення Донбасу.

"Україна має бачити першочерговим пріоритетом відновлення Донбасу. Це ключовий напрямок повернення суверенітету над окупованими територіями", - заявив Порошенко.

Президент повідомив, що дві третини звернень громадян до влади стосувались прохання сформувати новий підрозділ патрульної поліції і занепокоєння погіршенням криміногенної ситуації в регіоні. Саме тому було прийнято рішення про створення управління патрульної поліції в Славянську і Краматрьску.

З його слів, відновлення Донбасу має відбуватись так само, як і захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, посилення боєздатності армії та інших силових підрозділів.

"Мною була проведена нарада з формування значних коштів причому як держбюджету, так і коштів донорської допомоги наших країн-партнерів, міжнародних фінансових організацій", - заявив Порошенко і наголосив, що донорами виступили Німеччина, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, ООН та країни "Великої сімки".

Відсьогодні у Краматорську та Слов’янську щодня патрулювання вулиць здійснюватиме 28 автопатрулів. Наряди працюватимуть у 2 зміни на добу.

Нагадаємо, раніше 11 травня, у Сумах склав присягу 251 патрульний поліцейський.

Попередній матеріал
Кілька тисяч людей прийшли попрощатися з лідером іранської "Хізбалли"
Наступний матеріал
На московському цвинтарі сталася масова бійка зі стріляниною: загинули поліцейські - ЗМІ
Теги:
Loading...