5.ua

У Полтаві розпустили осередок ПР і переобрали голову облради

  Партія регіонів у Полтавській області припинила своє існування. Відповідне рішення ухвалив обласний виконком політсили.

  Окрім того, голова Полтавської обласної ради Іван Момот склав свої повноваження. Ще раніше піти у відставку вирішив голова тамтешньої ОДА Олександр Удовиченко. Про це стало відомо після сьогоднішнього засідання позачергової сесії Полтавської обласної ради. До слова, у залі засідань перебувало близько півтори сотні громадських активістів. Від обох екс-чільників вимагали скласти депутатські мандати. Новим головою облради уже обрали Петра Ворону, чільника обласної організації партії «УДАР».

  Іван Момот, екс-голова Полтавської обласної ради: «Заявляю про дострокове припинення повноважень голови Полтавської обласної ради. Прошу заяву в секретаріат».

  Олександр Удовіченко, в.о. голови Полтавської ОДА: «Я намагався тут робити весь цей період все для того, щоб не було кровопролиття. Мабуть не все зробив. Тому вибачаюся перед громадськістю. Ви маєте право мене тут сьогодні лінчувать, казнить, але я робив усе, щоб цього не відбулося».

  Петро Ворона, новообраний голова Полтавської облради: «Я клянуся, що я не зраджу кров людей, яка була пролита на Майдані. Я буду працювати так, як вони, якби були живими».

  Попередній матеріал
  Студенти вимагають відставки корумпованого ректора медуніверситету
  Наступний матеріал
  Вінницькі майданівці розгромили маєток родича Пшонки прокурора Мрихіна
  Теги:
  Loading...