5.ua

Вінницькі майданівці розгромили маєток родича Пшонки прокурора Мрихіна

  За участю народного депутата від ВО «Свобода» Андрія Мохника, тисячі вінничан взяли штурмом маєток прокурора Вінницької області Олександра Мрихіна.

  Про це повідомляє вінницький портал «Резонанс».

  Всередині маєтку Вінницею найбагатшого обласного прокурора України майданівці побачили безліч  золота і шовків , дорогих меблів і антикварних виробів.  

  Крім предметів розкоші , активісти виявили десятки ящиків з документами. Це були томи кримінальних справ . Як сказали юристи, ці справи Мрихін особисто поставив на контроль і стежив за ходом розглядів. Слід зазначити , що високому прокурорському посту Мрихін зобов'язаний своїй родичці - дружині генерального прокурора Віктора Пшонки.

  - Прокурор Вінницької області Олександр Мрихін має найбільші доходи серед прокурорів обласного рівня в Україні за показником особистого прибутку , - заявив Мохник. - Мрихін повністю є лояльним до влади Партії регіонів і угрупуванню "Партія вінничан", до складу якого входять Порошенко, Домбровський, Заболотний і Гройсман.

  Зокрема, резонансні справа про безчинства і фальсифікації в 11-му окрузі під час виборів 2012 року досі не розслідувана, замовників і виконавців не притягли до кримінальної відповідальності. Зате прокуратура почала переслідування патріотів Вінниці за акції протесту проти напливу мігрантів з країн Азії та Африки в місто, чому сприяє міська та обласна влада. Прокурори почали заарештовувати і допитувати активістів Майдану. Слід зазначити , що в питанні спорудження у Вінниці пам'ятника Тарасу Шевченку Мрихін став на сторону мера Гройсмана в процесі блокування спорудження пам'ятника на площі Театральній.

  Попередній матеріал
  У Полтаві розпустили осередок ПР і переобрали голову облради
  Наступний матеріал
  Запорізький голова ОДА втік у відпустку
  Теги:
  Loading...