Руслан Радецький 5 канал

У НАЗК відреагували на повідомлення Мін'юсту: "В гонитві за піаром міністерство сказало неправду"

  Сьогодні Мін'юст відмовився прийняти порядок перевірки декларацій, складений НАЗК, через "численні зауваження"

  Заступник голови Національного агентства із запобігання корупції Руслан Радецький не погоджується з інформацією про численні зауваження щодо документів про порядок перевірки декларацій високо посадовців. Таку думку він висловив на сторінці у Facebook.

  Як повідомив Радецький, у НАЗК поки не можуть коментувати "числені зауваження" спеціалістів Міністерства юстиції до відповідних документів, оскільки досі їх не отримали. "Однак обов'язково це зробимо одразу ж після їх надходження до НАЗК", – запевнив заступник голови агенції.

  "Наразі ж хочемо відзначити, що Міністерство юстиції в гонитві за піаром, сказало неправду, звинувачуючи Агентство у тому, що фахівці Міністерства не були залучені до розробки проектів Порядків", – сказав він.

  За словами Радецького, 3 листопада Національне агентство проводило публічне обговорення проектів Порядків, на якому були присутні в тому числі керівні працівники Міністерства юстиції (директор департаменту Мін'юсту О.Олійник).

  У своєму повідомленні Радецький додає протокол засідання.

  "Ми сподівались почути про "численні зауваження" спеціалістів Міністерства юстиції під час цієї фахової дискусії, а не через майже два тижні після надіслання проектів до Міністерства юстиції на державну реєстрацію. Навряд чи таку позицію Міністерства можна назвати конструктивною, особливо враховуючи важливість документів, про які йде мова, та суспільні очікування від НАЗК в частині перевірки е-декларацій. На жаль, змушені констатувати, що Міністерство юстиції фактично заблокувало роботу НАЗК з перевірки декларацій", – відреагували в НАЗК.

  Нагадаємо, 24 листопада Мін'юст офіційно повідомив відмовився прийняти порядок перевірки декларацій, складений НАЗК. За даними відомства,  документ не передбачає жодних вимог до достовірності інформації та джерел її отримання.

  Дивіться також: Чому на результат від е-декларацій варто чекати цілий рік – НАЗК

  Попередній матеріал
  У центрі Києва горить колектор: через високу напругу пожежники не починають гасіння
  Наступний матеріал
  Порошенко доручив направити в Ізраїль два літака Ан-32
  Теги:
  Loading...

  НАЗК про термін перевірки всіх декларацій: "Поки не відомо"

  ЗМІ повідомили імена нардепів, яких має покарати НАЗК: серед них – Найєм

  МВФ готовий допомогти НАЗК із перевіркою закордонного майна е-декларантів – Корчак