5 канал

У Нацраді розповіли, який телеканал прийде на зміну забороненій російській "Ностальгії"

"Настоящее время" – незалежний телеканал, який розповідатиме, що насправді відбувається на Сході України, і на півдні, і за кордоном", зазначив Сергій Костинський

На зміну забороненій російській "Ностальгії" з комуністичною символікою прийде американський телеканал - спільний проект "Голосу Америки" та "Радіо "Свобода" – "Настоящее время". Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

"З'являється американський телеканал – спільний проект "Голосу Америки" та "Радіо "Свобода" – "Настоящее время" (Current Time), який буде російською мовою розповідати про події в Росії, в країнах пострадянського простору та України. Для мене особисто це альтернатива "Дождю", – сказав він.

Костинський додав: "Це вже є справді незалежний телеканал, який зможе розповідати тим людям, які ще не вірять, що насправді відбувається в Росії, які не вірять, що йде війна Росії проти України, то вони російською мовою зможуть отримувати об'єктивну інформацію, що насправді відбувається і на Сході України, і на півдні, і за кордоном".

Нагадаємо, в Україні заборонили російський телеканал з комуністичною символікою "Ностальгія".

Попередній матеріал
Ірина Геращенко: Парламент багато в чому не відповів сподіванням суспільства не просто на оновлення, а на здоровий глузд
Наступний матеріал
У Києві затримали бізнесмена, який пропонував хабар слідчому спецслужби
Теги:
Loading...

В Україні заборонили трансляцію 9 російських телеканалів – Нацрада

В Україні відібрали ліцензію у проросійського телеканалу

У Маріуполі СБУ заблокувала ретрансляцію 10-ти російських телеканалів

Нацрада призначила перевірку телеканалу "Гамма"

В Україні заборонили програми ще 14 російських телеканалів

5 канал - трансляція наживо