Нагрудні камери для поліцейських
Нагрудні камери для поліцейських http://umdpl.info

У Нацполіції прокоментували закупівлю нагрудних камер "за завищеними цінами"

Правоохоронці пояснюють: ЗМІ під час розрахунків припустилися помилки і не порахували вартість логістичних витрат, мита, ПДВ на завезені камери

Поширені у мережі відомості про закупівлю Нацполіцією цифрових нагрудних відеокамер за завищеними цінами недостовірні. На цьому наголошують у прес-службі Національної поліції України

Як пояснюють у правоохоронному відомстві, 5 тисяч камер і 150 станцій для їх заряджання та копіювання даних вдалося закупити за цінами, майже на третину нижчими від пропозицій українських Інтернет-магазинів.

"Пропозицію акцептували серед п’яти запропонованих учасниками торгів через систему електронних закупівель Prozorro. Крім того, поширені в Інтернет-виданнях відомості щодо закупівлі відомством камер китайського виробництва вдвічі дорожче від ціни виробника є недостовірними", – зазначається в повідомленні.

Загалом Нацполіція придбала трохи більше 4,5 тисяч цифрових нагрудних відеокамер і 150 станцій заряджання та копіювання даних.

Правоохоронці пояснюють: "За результатами аукціону, проведеного в електронній системі закупівель Prozorro, було акцептовано пропозицію ТОВ "СІДІЕС ЮА". Представники ТОВ запропонували найнижчу ціну серед п’яти учасників процедури закупівлі – з числа тих, чия пропозиція відповідала всім вимогам і характеристикам, висунутим замовником".

Таким чином, НПУ придбала нагрудні відеокамери CammPro за ціною 5470 гривень за одиницю та зарядні пристрої CammPro за ціною 64 528 гривень за одиницю. Договір із постачальником відомство уклало на суму у 34,5 млн гривень.

У Нацполіції роз'яснюють: "Зазначені в публікаціях ціни на обладнання включають лише вартість нагрудної камери в Китайській Народній Республіці від виробника (вона становить близько 100 дол. США або 2700 гривень). При цьому у публікаціях не враховані такі істотні складові, як авіаційні транспортні витрати (перевезення техніки літаком з КНР до України), митні платежі, податкову складову (ПДВ 20% до ціни). Також не враховано видатки ТОВ "СІДІЕС ЮА" від здійснення господарської діяльності, пов’язаної з виконанням договору щодо поставки обладнання та його подальше гарантійне супроводження".

Крім того, наголошується, що нині ціни на обладнання з подібними технічними характеристиками в Інтернет-магазинах на території України вищі на 17-32% від ціни закупівлі Національної поліції.

"Зокрема, ціни в Україні на цифрові нагрудні відеокамери коливаються від 6487,00 грн до 7200,00 грн за штуку, а ціни на станції заряджання та копіювання даних починаються від 75724,00 грн за одиницю", – вказується у повідомленні. 

Нагадаємо, на початку листопада стало відомо, що фігурант "справи рюкзаків" продав Нацполіції кашкетів на більш як 2 мільйони гривень.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Маневри від профі: як пройшли авто-змагання поліції охорони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кремль змінив політику щодо окупованої Луганщини та Придністров'я – Фріз
Наступний матеріал
"Орденоносець" "ДНР" бойовик "Яха" отримав 10 років за ґратами
Loading...