uapress.info

У Нацкомморалі розповіли, як протидіяти інформаційній війні проти України

  Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький вважає, що в умовах інформаційної війни проти України держава повинна переформатувати свою інформаційну політику в "політику демонстрації сили".


  Про це він заявив під час круглого столу в Києві, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Потрібно переглянути інформаційну політику держави в напрямі переформатування сприйняття України як постійної жертви інформаційних атак в політику демонстрації сили, хоча б на стратегічно важливих напрямках для країни", - наголосив голова НЕК.

  Він пропонує для протидії "російським агресивно-психологічним впливам" створити при РНБО України координаційну службу психологічної безпеки і оборони для вивчення психологічного стану населення різних регіонів країни, координації зусиль ЗМІ у протистоянні з психологічної агресією.

  Костицький вказав на необхідність активізації роботи усіх прес-служб державних структур із пошуку і спростуванню неправдивих відомостей про ситуацію в Україні.

  Також він вважає за необхідне створення при офіційних представництвах за кордоном, консульствах, посольствах "інформаційних іміджевих центрів" для поширення інформації про події в Україні та популяризації держави.

  За його словами, слід також працювати над станом політичного лобі в парламентах інших країн.

  Окрім цього, глава НЕК виступає за оприлюднення джерел фінансування українських ЗМІ, щоб була можливість визначити, чиї інтереси вони представляють.
  Попередній матеріал
  У Росії в ході військових навчань загинуло троє морпіхів
  Наступний матеріал
  Джемілєв заявляє, що окупанти складають списки кримських татар для "ліквідації"
  Теги:
  Loading...