Укроборонпром

У НАТО підтримали реформування "Укроборонпрому" - заява

  Український концерн зосередив особливу увагу західних партнерів на нові можливості, які відкриває реалізація стратегії реформування українського оборонно-промислового комплексу

  НАТО підтримує реформи в сфері безпеки і оборони та оборонно-промислового комплексу України, яку розпочав Держконцерн "Укроборонпром". Про це заявив помічник заступника генерального секретаря Альянсу з питань оборонних інвестицій Ернест Герольд під час "Дня оборонної промисловості України" у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі, передає прес-служба "Укроборонпрому".

  У свою чергу, український концерн зосередив особливу увагу західних партнерів на нові можливості, які відкриває реалізація стратегії реформування українського оборонно-промислового комплексу та розвинення взаємовигідної співпраці в оборонній сфері. При цьому, як зазначили у НАТО, Альянс буде продовжувати підтримувати Україну і надалі буде вдосконалювати кооперацію.

  "Три роки тому життя було зовсім іншим тут, в Європі та в Україні. Ми всі відчували, що живемо на безпечних територіях і, здавалося, що ми можемо будувати майбутнє в надійному та безпечному середовищі. Анексія Криму Росією - це перший раз з часів Другої світової війни, коли європейська країна відбирає територію силою", - заявив Герольд.

  "І це криза для України, але й, разом з тим, це формує архітектуру європейської безпеки. Росія продовжує дестабілізувати ситуацію у Східній Україні. Україна продовжує протистояти викликам безпеки, спричинені цією агресією. Саме тому ще більшої значущості набуває той факт, що в ці важкі часи ви реалізуєте комплексні реформи, в тому числі – в секторі безпеки та оборони", - підкреслив представник НАТО.

  Нагадаємо, 30 листопада, "Укроборонпром" вперше в історії країни розпочав "День оборонної промисловості України" у штаб-квартирі НАТО. Метою заходу є демонстрація можливостей та потенціалу оборонно-промислового комплексу України.

  Попередній матеріал
  "Ви не впізнаєте шпигуна так просто": у Литві показують відеоролики з історіями людей, яких завербували російські спецслужби
  Наступний матеріал
  День боротьби зі СНІДом: У 2017 році 101 тисяча ВІЛ-інфікованих українців отримають "абонемент на життя"

  "Укроборонпром" розпочав "День оборонної промисловості України" у штаб-квартирі НАТО

  "Укроборонпром": Недофінансування оборонного замовлення на 2016 р. перевищило 1 млрд грн

  "Укроборонпром" показав відео успішного випробування українських мінометів

  "Укроборонпром" представив на виставці IDEAS-2016 макети "Оплоту", БТР-ів та протитанкові ракети