5.ua

У МВС зустрілись з зоозахисниками – щоб відмовити у допомозі

  Тиждень тому активісти з собаками пікетували відомство і вимагали від міліціонерів покарати всіх, хто полює за безпритульними тваринами. Окрім того, просили правоохоронців закрити догхантерські сайти, на яких вбивці тварин публікують у відкритому доступі відео жорстокого поводження з тваринами. За підрахунками зоозахисників, за останній місяць в Україні отруїли близько тисячі псів. Міліція скарги та свідчення зоозахисників зібрала, але виявилось, що виконати вимоги одразу не може.

  Зоозахисниця: «Там показаны в полной мере убийства животных, а также призыв к насильственным действиям, дети и подростки после просмотра таких сайтов идут на улицы и стараются применить насилие».

  Яна Ренк, зоозахисниця: «Мы очень просим, требуем, что касается этого сайта – вычислить этих пользователей и хоть какую-то часть привлечь к ответственности. Теперь это с собаками, но кто гарантирует, что это не перейдет на людей».

  Сергій Бурлаков, речник МВС: «Пропаганда жестокости в интернете... Ну, все вы прекрасно понимаете, что до сих пор нет эффективных международных норм, которые могли бы ограничивать какие-то действия в интернете».

  Попередній матеріал
  Російський суд поки не випустив з-за грат жодного із затриманих «грінпісівців» [відео]
  Наступний матеріал
  Влада Ірпеня "покращує" дитячу поліклініку – шляхом її ліквідації [відео]
  Теги: