Нацполіція
Нацполіція Facebook / Андрей Крищенко

У МВС відзвітували про готовність до виборів: у 4 областях потрібні додаткові сили

Читайте по-русски
Загалом 31 березня за порядком на дільницях і на вулицях пильнуватимуть понад 130 тис. правоохоронців

Понад 3 тис. заяв про порушення виборчого законодавства зафіксували правоохоронці від початку президентських перегонів. Таку статистику озвучив голова координаційного штабу МВС Іван Стойко, передає "5 канал".

Найбільше звернень щодо незаконної агітації, підкупу та хуліганства зафіксували в Києві та Дніпропетровській і Донецькій областях. Наразі правоохоронці відкрили 175 кримінальних проваджень. А 24 особам уже повідомили про підозри. Окрім цього, до 22 березня окружні виборчі комісії візьмуть під цілодобову охорону.

Загалом у день виборів президента за порядком на дільницях і на вулицях пильнуватимуть понад 130 тис. правоохоронців. Водночас, у МВС закликають громадян не порушувати законодавства. Зокрема, не фотографувати бюлетені та нікому на звітувати про свій вибір.

"Ми готові до виборів, сьогодні всі обласні Головні управління Національної поліції провели свої розрахунки. На сьогодні потрібні додаткові сили в 4 областях: Житомирській, Тернопільській, Черкаській і Чернівецькій. Найближчим часом будуть направлені туди додаткові сили і вибори будуть захищені нашим особовим складом", – відзвітував  голова координаційного штабу МВС Іван Стойко.

"Жодних селфі в кабінках, жодних звітів. Ми нагадуємо виборцю 160 статтю, що так само, та людина, яка бере, незалежно від того, чи в скрутних вона життєвих обставинах, незалежно від будь-яких пояснень, вона несе відповідальність, адже вона бере участь у злочинному процесі, який називається підкуп виборців", – наголосив член координаційної  комісії Іван Варченко.

Попередній матеріал
На Львівщині загинув прикордонник – його застрелив інший військовослужбовець
Наступний матеріал
Терапія роботою: як волонтери Дніпропетровщини допомагають жертвам домашнього насилля
Loading...