5 канал

У МВС назвали причину збільшення кількості аварій на українських дорогах

Кабмін направив у Раду законодавчі ініціативи щодо підвищення відповідальності за порушення ПДР

Високий рівень ДТП пов’язаний з великою кількість відпочивальників, тому патрульні групи доповнили військовослужбовцями Нацгвардії.

Про це на нараді повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Кабінет Міністрів направив у Верховну Раду законодавчі ініціативи Міністерства внутрішніх справ щодо підвищення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

"Питання дорожньої безпеки – важливе питання. Ми бачимо резонансні ДТП, в яких, на жаль, гинуть і діти. Треба акцентувати нашу увагу на роботу груп поліції з "Укртрансбезпекою" щодо виявлення недобросовісних пасажирських перевізників. Я хотів би, щоб ми не тільки констатували цифри, а було принципове реагування на всі ці події з боку Головного слідчого управління, у тому числі з боку притягнення винних до кримінальної відповідальності", – зазначив Яровий.

За його словами, високий рівень ДТП за останній час пов’язаний з великою кількість відпочивальників, тому патрульні групи доповнили військовослужбовцями Нацгвардії. Крім того, до закінчення туристичного сезону збільшена щільність патрульних постів на трасах державного і міжнародного значення.

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров сказав, що для протидії високому рівню ДТП необхідним залишається впровадження автоматичної фото/відеофіксації порушень правил дорожнього руху на автошляхах.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначив, що протягом останніх трьох тижнів порівняно з аналогічним періодом минулого року загальна кількість ДТП з потерпілими зменшилася на 26,5 %, а кількість травмованих у таких ДТП зменшилася на 32%.

"Збільшення ДТП з травмованими відстежується в Запорізькій та Закарпатській областях. Із загиблими в Закарпатській, Рівненській, Львівській, Вінницькій, Сумській, Миколаївській областях", – розповів він.

Попередній матеріал
В Одесі зоозахисники занепокоєні використанням в держцирку бурих ведмедів, привезених з Білорусі: чого вимагають
Наступний матеріал
Напад на активістку Гандзюк: Аброськін просить "не давати порад поліцейським, кого і як допитувати"

ДТП у Полтаві: інкасаторська машина зіткнулася з поліцейською

"З вікна машини вилетіла дитина": всі подробиці аварії на Троєщині

Масштабна ДТП на Одещині: водій маршрутки загинув, багато потерпілих

У Перу автобус впав у яр з висоти 100 метрів: загинули 15 осіб

"З тих, хто вижив, тільки мама і донька пішли самостійно": обставини трагедії під Запоріжжям

Вісім карет "швидкої", серед загиблих – діти: подробиці жахливої аварії під Запоріжжям