МВС
МВС Facebook / МВС України

У МВС планують підвищити штрафи за порушення ПДР – що чекає водіїв

  Читайте по-русски
  Важливими ініціативами МВС є зниження порогу перевищення швидкості руху, з якого настає адміністративна відповідальність

  Міністерство внутрішніх справ України ініціює посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час зустрічі з представниками громадських організацій та велосипедистами.

  Геращенко презентував активістам законопроєкти зі змінами до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Закону України "Про дорожній рух" та Закону України "Про Національну поліцію".

  Зокрема, МВС ініціює підняття розміру штрафів за деякі правопорушення з високим ступенем суспільної небезпеки.

  "Пропонуємо збільшити розміри штрафів за низку адміністративних правопорушень: за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більш ніж на 50 км/год – 3400 грн (наразі 510 грн); за залишення місця ДТП – 3400 грн (наразі 255 грн) та передбачити можливість позбавлення права керування транспортними засобами на строк 6 місяців; за керування авто особою, яка не має на це прав – 10 200 грн (зараз 510 грн)", – розповів Геращенко.

  Крім того, важливими ініціативами МВС є зниження порогу перевищення швидкості руху, з якого настає адміністративна відповідальність, із 20 км до 10 км, та пропозиція не відносити керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння до кримінальних проступків. Якщо наїзд на людину був вчинений водієм під впливом алкоголю або наркотичних засобів, тоді відповідальність буде ще більшою.

  Як повідомляв 5.UA, паркувальні інспектори вийшли на вулиці Одеси. Штрафуватимуть власників авто, які залишають машини під знаками заборони. Працюватимуть у будні з 9-ї до 18-ї години. Таких паркувальних інспекторів поки в службі троє, а вже наступного року їхню кількість планують збільшити до пів сотні. 

  Попередній матеріал
  Захист територіальної цілісності, євроінтеграція та відстоювання реформ: Геращенко про плани "ЄС" на 2020 рік
  Наступний матеріал
  Кабмін спростив процедуру надання громадянства іноземцям-добровольцям
  Loading...

  Паркувальні інспектори в Одесі: як каратимуть за порушення ПДР – сюжет

  Бекхема позбавили водійського посвідчення на півроку: що порушив відомий футболіст

  В Одесі у ДТП потрапили одразу п'ять автівок