5.ua

У МВС обіцяють резонансні затримання винуватців кривавих подій в Одесі

  Резонансні затримання винуватців масових заворушень в Одесі уже найближчим часом обіцяє заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар. Про це він заявив, представляючи у місті нового керівника обласного управління МВС. Кого саме планують затримати – у міліції не уточнили.


  Правоохоронці прозвітували перед журналістами про перебіг розслідування трагічних подій, які сталися в Одесі 2-го травня. Зокрема, розповіли, що бойовикам, які напали на проукраїнську ходу у центрі міста, автобусом підвозили зброю та битки. До розслідування сутичок в Одесі, крім столичних правоохоронців, планують також залучити колег із Європи. Серед версій слідчі розглядають можливу причетність до провокацій одного з колишніх керівників місцевої міліції, якого зафільмували під час спілкування з бойовиками.

  "Я не виключаю, що може бути ця версія. Розглядаються всі версії щодо діяльності. Повірте мені, розглядаються всі аспекти цієї діяльності і в тому числі не виключаю, що може бути і ця. Яка буде підтверджена – це докаже, напевно, слідство і дасть на це відповідь. Думаю, якщо є такі питання, то, значить, тоді громадськість буде знати. Я думаю, що ми нічого не скриємо від громадськості і дамо всю цю інформацію. Я думаю, що слідство працює так, що хто є за підозрою – вона нікуди не виїде ця людина", – прозоро натякнув Сергій Чеботар.

  Нагадаємо, крім начальника Одеської міліції, були звільнені і троє його заступників. У МВС вкотре розкритикували дії одеських правоохоронців під час подій 2-го травня. Водночас, у відомстві спростували інформацію про те, що під час пікетування місцевого відділку міліції правоохоронці покидали щити і відмовилися виконувати накази. Кажуть: силовики залишили обладунки, щоб швидко потрапити до будівлі та взяти під охорону зброю та не допустити захоплення. Також у міліції пообіцяли не допустити можливих провокацій в Одесі на День Перемоги 9-го травня.
  Попередній матеріал
  НБУ: Мобілізовані у військо отримають суттєву допомогу у виплатах за кредитами
  Наступний матеріал
  Порошенко: трагічні події в Одесі – не випадковість, а спланована провокація