5.ua

НБУ: Мобілізовані у військо отримають суттєву допомогу у виплатах за кредитами

  Кабінет Міністрів України та Генеральний штаб Збройних Сил України звернулися до Нацбанку України з проханням розглянути можливість отримання військовослужбовцями, які були призвані на військову службу, допомоги в обслуговуванні кредитних зобов’язань на період оборони країни. Про це в прес-службі НБУ повідомили 6 травня.


  Як вважають у НБУ, ураховуючи те, що проходження військової служби відбувається в польових умовах, призовники не мають змоги обслуговувати кредити вчасно та в повному обсязі. При тому допомоги зараз потребують близько 2 500 військовослужбовців. 

  "Трудовий колектив та профспілковий комітет Національного банку України, а також банківські об’єднання та комерційні банки відгукнулися на вищезазначене звернення. Банківською спільнотою запропоновано кілька можливих варіантів допомоги призовникам, а саме: компенсація відсотків за кредитами, часткове погашення відсотків, відтермінування сплати кредиту в цілому тощо. Вид допомоги в обслуговуванні кредитних зобов’язань буде обрано для кожного окремого випадку", - зазначили у НБУ. 

  Також у повідомленні підкреслено, що "керівництво та трудовий колектив Національного банку України надаватимуть допомогу в обслуговуванні кредитних зобов’язань захисникам української землі і народу".
  Попередній матеріал
  "Ощадбанк" відновив роботу у Слов'янську та Краматорську
  Наступний матеріал
  У МВС обіцяють резонансні затримання винуватців кривавих подій в Одесі
  Теги:
  Loading...