www.perspectiv.de

У МОЗ заявили про впровадження інноваційного сервісу E-Health

  До розробки сервісу залучали понад 120 осіб, серед яких є експерти, лікарі та фахівці з IT

  Представники МОЗ, державних і громадських організацій та учасники публічної ініціативи з електронізації сфери охорони здоров'я підписали другий Меморандум щодо співпраці у створенні системи E-Health в Україні. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "У нас є дуже чітка мета – якомога скоріше розпочати реформу системи охорони здоров'я. Ми хочемо розпочати реформу одразу з E-Health, тому що усвідомлюємо, що будь-який компроміс між онлайн і папером закінчується перемогою паперу. І ми будемо робити все для того, щоб реформа почалася одразу онлайн. Ми підписуємо другий технічний меморандум щодо розвитку E-Health у нашій країні. Це документ, який показує, який конкретно продукт ми хочемо зробити, аби розпочати реформу охорони здоров'я і які строки виконання цього документа", – зазначив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

  За його словами, до ініціативної групи з розробки першого електронного сервісу E-Health в Україні входять понад 120 осіб, серед яких є експерти, лікарі та фахівці з IT.

  "Ми створили своє рішення, яке є кращим і випереджає багато рішень у світі. В описі вимог до продукту досить детально прописано взаємодію пацієнтів, лікарів з МОЗ та адміністративна інформація, яка необхідна, щоб на практиці розпочати реформу", – зазначив заступник глави АП Дмитро Шимків.

  Натомість, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила: "Ми знаємо, що велика частина корупційних схем – це людський фактор. Коли буде електронна система надання, фінансування і контролю якості послуг, його можна буде уникнути. Це буде перший крок, а згодом буде побудована глобальна система E-Health у системі охорони здоров'я". 

  Нагадаємо, напередодні у МОЗ оголосили про початок стипендіальних програм для медиків.

  Дивіться також: "Держава – страхує, громада – господарює": У МОЗ розповіли про особливість медичної реформи

  Попередній матеріал
  Bellingcat виявила у мережі слід "берлінського терориста"
  Наступний матеріал
  Суд у Литві зобов'язав російський "Газпром" сплатити штраф у €36 мільйонів

  У МОЗ оголосили про початок стипендіальних програм для медиків

  У МОЗ розпочали роботу над створенням госпітальних округів

  У межах національного медичного страхування будуть встановлені єдині тарифи на лікування – МОЗ

  "Держава – страхує, громада – господарює": У МОЗ розповіли про особливість медичної реформи