realty.ru

У Москві відбувся суд над бойовиками "ЛНР", що вимагали гроші "на відновлення Донбасу"

  Колишні учасники угруповання "Бетмен" намагалися "зібрати" 300 мільйонів рублів

  У Росії винесли вирок у справі колишніх бойовиків з Луганська. Басманний суд Москви призначив учасникам угруповання "Бетмен" Олександру Солнцеву і Єгору Юлдашеву по вісім років колонії, їхній спільниці, співробітниці тюменської філії банку – чотири роки. Про це повідомляє УНІАН.

  Зазначається, що підозрювані під погрозою поширення даних про клієнтів банку "Югра" вимагали у кредитної установи 300 млн руб. "нібито на відновлення зруйнованого народного господарства "ЛНР".

  За даними справи, розслідування почалося після того, як 19 березня 2015 року невідомий вручив охоронцеві московського офісу банку "Югра" конверт, попросивши негайно передати його тодішньому голові правління кредитної установи Юрії Гусєву.

  У конверті виявили ксерокопії фінансових документів – дані про рахунки кількох клієнтів "Югри", рух коштів по них тощо. Крім того, в конверті був анонімний лист, в якому банкіру пропонувалося протягом 30 хвилин зателефонувати за вказаним у ньому номером "з питання придбання всього пакету документів". Інакше невідомий погрожував опублікувати дані клієнтів банку в Інтернеті та віддати їх "у впливові газети".

  Зазначається, що всіма клієнтами, зазначеними в листі, цікавилася головний спеціаліст з роботи з корпоративними клієнтами Ольга Бєлобородова (співробітниця тюменської філії).

  Поліції вдалося встановити зв'язок жінки з двома бойовиками "ЛНР", що входили до складу угруповання "Бетмен" – Олександром Солнцевим та Єгором Юлдашевим. Усі підсудні своєї провини не визнавали та наполягали, що корисливого наміру не мали, а лише хотіли відправити гроші до Луганська. 

  Дивіться також: бійці АТО розповіли, хто воює на боці бойовиків "ЛНР"

  Попередній матеріал
  "Гаррі Поттер і прокляте дитя": стало відомо, коли книжка з'явиться в Україні
  Наступний матеріал
  Росія заборонила ввезення з України кормів для тварин
  Теги:
  Loading...

  СБУ піймала трьох бойовиків у районі АТО

  СБУ заборонила діяльність понад 240 російських компаній – партнерів бойовиків

  На Донеччині бойовики "ДНР" покинули величезний сховок з боєприпасами – СБУ

  Оріхове: бійці АТО розповіли, хто воює на боці бойовиків "ЛНР"