СБУ піймала трьох бойовиків у районі АТО

Співробітники СБУ затримали у районі проведення Антитерористичної операції трьох бойовиків незаконних збройних формувань так званих "ДНР/ЛНР"

У Бахмуті та Торецьку на Донеччині співробітники спецслужби спільно з поліцією виявили двох учасників терористичних угруповань, повідомляє прес-служба СБУ.

Мешканець Бахмута у 2014 році добровільно приєднався до незаконного збройного формування бойовиків у Дебальцевому. Він зі зброєю в руках стояв на блокпосту, ходив у караули та охороняв об'єкти терористів. Інший бойовик у рідному Торецьку з серпня по липень 2014 року перебував у складі незаконного збройного формування "ДНР". Він забезпечував контрольно-пропускний режим на незаконно встановленому блокпосту.

Згодом обидва бойовики, побоюючись за власне життя, залишили терористичні формування та тривалий час переховувалися від правосуддя. Відкрито кримінальні провадження, бойовикам повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

На Луганщині у місті Рубіжне співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, який у липні 2014 року добровільно вступив до так званої "казачей гвардии всевеликого войска донского". У складі свого теругруповання він зі зброєю охороняв у Первомайському районі "військкомат", у якому бойовики вербували найманців. Після звільнення Первомайська силами Антитерористичної операції "гвардієць" втік від бойовиків та ховався у родичів на підконтрольній Україні території Луганщини. Тривають оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, 23 липня співробітники СБУ затримали у Торецьку на Донеччині чотирьох бойовиків одного з незаконних збройних формувань "ЛНР".

Попередній матеріал
Офіційно: Гілларі Клінтон стала першою в історії США жінкою-кандидатом у президенти
Наступний матеріал
Експерт про скасування автономії Криму: В Кремлі не хочуть чути від кримчан "де наші гроші?"

СБУ заборонила діяльність понад 240 російських компаній – партнерів бойовиків

До рук СБУ здався бойовик, який розчарувався в ідеях "Новороссии"

СБУ затримала двох чоловіків, які намагалися ввезти наркотики до бойовиків "ЛНР"

СБУ піймала одразу чотирьох бойовиків, які переховувались у Торецьку