uapress.info

СБУ заборонила діяльність понад 240 російських компаній – партнерів бойовиків

  Більшість із цих російських компаній легально співпрацювала з Україною

  Працівники Служби безпеки України викрили понад дві сотні російських компаній, що співпрацювали з окупантами на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  "За матеріалами Служби безпеки України зупинено зовнішньоекономічну діяльність 243 російським компаніям, які вели бізнес з комерційними структурами тимчасово окупованих терористами територій", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що більшість із цих російських компаній також легально співпрацюють з Україною.

  На ці компанії не поширювалися норми Указу Президента України "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

  Як повідомили в Мінекономрозвитку, українські виробники здатні повністю компенсувати російський імпорт. Відповідно СБУ ухвалила рішення про тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності цим російським компаніям.

  У повідомленні наголошується, що СБ України продовжує викривати канали фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР" та протидіяти російській економічній експансії.

  Як повідомляв 5.uа, у Росії через санкції обвалився експорт горілки

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон щодо гарантій працевлаштування учасників АТО
  Наступний матеріал
  На Полтавщині потяг збив підлітка

  У Росії влада заборонила пряники з написом "Денег нет, но вы держитесь"

  У РФ через санкції обвалився експорт горілки

  Падіння експорту до Росії може призвести до багатомільйонних збитків - Микольська

  Білорусь планує відновити експорт електроенергії з України